کهنه‌کاران در Google آن را پیش‌فرض پرداخت می‌کنند

در این روز کهنه سربازان، می‌خواهیم مشارکت‌های جانبازان در Google را قدردانی و به نمایش بگذاریم. این کارمندان Google فرصت‌ها و مسیرهایی را برای اعضای خدمات ایجاد کرده‌اند تا انتقال خود را به مشاغل غیرنظامی تسهیل کنند. آنها این کار را از طریق برنامه کمک هزینه تحصیلی SkillBridge وزارت دفاع (DoD) برای اعضای سرویس در حال انتقال و منابع دیگری مانند گواهینامه های شغلی Google و کمک مالی 10 میلیون دلاری Google.org به استخدام قهرمانان ما برای برنامه پیشرفت شغلی آنها انجام داده اند.

ما با اعضای سابق ارتش ایالات متحده و کارمندان گوگل، جیمز دوراگو، لارین پالسکی، و مایکل سنت ژرمن (MSG) به گفتگو نشستیم تا بفهمیم چگونه آنها این منابع را به Google آورده اند و چگونه آن را به دیگر کهنه سربازان، سربازان و ارتش پرداخت می کنند. اعضای خانواده.

SkillBridge چیست؟

Larraine: SkillBridge به اعضای خدمات تجربه کار غیرنظامی را از طریق کمک هزینه تحصیلی شرکتی در طول 180 روز آخر خدمت خود ارائه می دهد. همکاران در شرکت ها تعبیه شده اند و همچنان به دریافت غرامت و مزایای نظامی ادامه می دهند، در حالی که شرکای صنعتی آموزش، تجربه کاری و ابزارهایی را برای تضمین شغل ارائه می دهند. کارفرمایان از نزدیک استعداد فوق العاده، مجموعه مهارت ها، توانایی های تصمیم گیری و انعطاف پذیری اعضای خدمات را به کسب و کار خود می بینند.

چرا SkillBridge را به گوگل آوردید؟

جیمز: لرین، ام‌اس‌جی و من در بازی فوتبال ارتش/ نیروی دریایی 2019 با هم آشنا شدیم و تصمیم گرفتیم با هم متحد شویم تا SkillBridge را به گوگل بیاوریم. در آن زمان، من رهبر گروه منابع کارمندان کهنه کار Google، VetNet بودم. هدف ما این بود که از رقبای خود متمایز شویم و مزایای همکاری با جامعه نظامی را رسمی کنیم. و ما می‌خواستیم مطمئن شویم که گوگل کارفرمای منتخب برای جویندگان کار در حال گذار از مشاغل نظامی است.

MSG: من درگیر شدم زیرا می‌خواستم آن را پرداخت کنم و فضا و فرصتی را برای جامعه کهنه‌سربازان کم‌نمایش ایجاد کنم تا کلیشه‌ها را بشکنند و ثابت کنند که می‌توانند در فن‌آوری برتری داشته باشند – درست مثل اینکه تحت فشار در محیط سریع ارتش پیشرفت کردند.

لارین: و زمانی که از ارتش خارج شدم، خودم از طریق SkillBridge رفتم. این یک فرصت عالی برای جانبازان است تا مهارت های فنی را بیاموزند و در حین درخواست برای مشاغل تمام وقت، رقابتی تر شوند. SkillBridge همچنین به افراد ارتباطات شبکه ای می دهد که فاقد آن هستند زیرا تنها چیزی که آنها می دانند ارتش است.

چگونه برنامه هایی مانند SkillBridge به کهنه سربازان کمک می کند تا بر چالش ها غلبه کنند؟

MSG: افراد با سابقه نظامی در مشاغل فنی کمتر حضور دارند. مردم از آنها در مشاغل ساختمانی و امنیتی کلیشه می کنند و برخی از کهنه کارها مطمئن نیستند که می توانند در صنعت فناوری موفق شوند. اما فناوری تفاوت چندانی با سایر زمینه ها ندارد و ما می دانیم که کهنه سربازان دارای مهارت های قابل انتقال و نگرش هایی هستند که به آنها امکان می دهد در شرکت هایی مانند گوگل پیشرفت کنند. آنها فقط باید یک پا را در درب بگذارند. داشتن SkillBridge و سایر برنامه‌ها در Google به ما این امکان را می‌دهد تا با کمک به شکستن موانع مشاغل موفق فناوری، به جامعه نظامی کمک کنیم.

SkillBridge تنها یکی از ابتکارات متعدد برای کهنه سربازان و خانواده های نظامی است. اگر علاقه مند به ثبت نام در برنامه SkillBridge Google هستید، ابتدا باید از طریق برنامه کمک هزینه تحصیلی شرکتی درخواست دهید استخدام قهرمانان ما. برای فهرست کامل منابع، لطفاً به ما مراجعه کنید با سایت گوگل رشد کنید، و سایت شغلی VetNetبرای کهنه سربازان، سربازان در حال انتقال و خانواده های نظامی که شامل Career Forward و اطلاعاتی برای مشاغل متعلق به کهنه سربازان می شود. اگر عضوی از جامعه نظامی هستید و به دنبال حمایت برای خود یا یکی از عزیزان خود هستید، می‌توانید منابع مفیدی را در اینجا پیدا کنید خدمت به ایثارگران.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور