راه حل های ویدیویی عمودی برای YouTube

مردم در صفحه‌ها، طول‌های ویدیو و کانال‌های مختلف پخش جریانی دارند و برای تماشای همه آن به YouTube می‌آیند.

امروزه، بینندگان Gen Z ترکیبی از محتوای ویدیویی طولانی و کوتاه را تماشا می کنند. و 59 درصد از مصرف‌کنندگان Gen Z که مورد بررسی قرار گرفتند، نسخه‌های طولانی‌تری از ویدیوهایی را که در برنامه‌های ویدیویی کوتاه پیدا می‌کنند تماشا می‌کنند. بازاریابان این فرصت را دارند که محتوای تبلیغاتی و استراتژی های خود را با این رفتارهای در حال تکامل تطبیق دهند.

YouTube Shorts یک تجربه کاملاً تلفن همراه و عمودی با بیش از 30 میلیارد بازدید روزانه و 1.5 میلیارد کاربر ورود به سیستم ماهانه است. با افزودن دارایی‌های ویدیویی عمودی به کمپین‌های Video action، App و Performance Max، که به‌طور خودکار به Shorts مقیاس می‌شوند، بازاریابان می‌توانند مستقیماً در محیط Shorts شرکت کنند و نتایج بهتری را به دست آورند. در واقع، متوجه شدیم که وقتی تبلیغ‌کنندگان یک دارایی خلاقانه عمودی را به کمپین‌های اکشن ویدیویی خود اضافه می‌کنند، در مقایسه با کمپین‌هایی که به تنهایی از دارایی‌های منظره استفاده می‌کنند، ۱۰ تا ۲۰٪ تبدیل بیشتر به ازای هر دلار در YouTube Shorts ارائه می‌کنند.

MercadoLibre را در نظر بگیرید، که میزبان بزرگترین بازار تجارت آنلاین و پرداخت در آمریکای لاتین است. در آگوست 2022، دارایی‌های ویدیویی عمودی آنها در مقایسه با تبلیغات ویدیویی افقی در همان کمپین، 12 درصد نرخ کلیک بیشتر و 9 درصد نرخ بازدید بیشتر در تلفن‌های همراه داشت.

بنابراین امروز، راه‌حل‌های جدید و دستورالعمل‌های خلاقانه را معرفی می‌کنیم تا به تبلیغ‌کنندگان در اندازه‌های مختلف کمک کنیم تا تبلیغات ویدیویی عمودی مؤثری داشته باشند.

مطالب پیشنهادی  هرگز لحظه ای از جام جهانی زنان فیفا را از دست ندهید

تبلیغات ویدیویی فوراً برگردانده می شود

ما در حال آزمایش یک فناوری جدید یادگیری ماشینی هستیم که تبلیغات ویدیویی افقی را بر اساس نحوه تماشای YouTube به قالب‌های مربع یا عمودی تغییر می‌دهد. مدل یادگیری ماشینی عناصر مهم در آگهی منظره را شناسایی می‌کند – مانند چهره‌ها، اشیاء کلیدی، لوگوها، متن و حرکت – و ویدیو را به صحنه‌های متمایز تقسیم می‌کند. این تضمین می‌کند که عناصر مهم به درستی نشان داده شوند. به‌عنوان مثال، در ویدیوی فرمت‌شده، در مرکز €» قرار گرفته است.

کسب‌وکارهایی که ممکن است منابع اختصاصی برای ایجاد دارایی‌های متعدد نداشته باشند، می‌توانند به راحتی از این فناوری بهره ببرند، که به طور خودکار دارایی‌های موجود آنها را برای چندین قالب مختلف تطبیق می‌دهد. در حال حاضر برای کمپین‌های برنامه در دسترس است و به زودی به کمپین‌های اکشن ویدیویی و حداکثر عملکرد در دسترس است.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور