Venom با فهرست های دوگانه در WazirX و CoinDCX به هند گسترش می یابد

**GLOBAL، Global، 4 ژوئیه 2024/Chainwire/–**بنیاد ونوم خوشحال است که یک نقطه عطف مهم در استراتژی گسترش جهانی خود را اعلام می کند: فهرست کردن توکن بومی خود، $VENOM، در دو صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال هند، WazirX و CoinDCX. این حرکت محوری به ونوم امکان دسترسی به یک پایگاه کاربری عظیم در پرجمعیت‌ترین کشور جهان را می‌دهد که پذیرش و دیده شدن $VENOM را بیشتر می‌کند.

“ما بسیار هیجان زده هستیم که لیست $VENOM را در WazirX و CoinDCX اعلام کنیم. این حرکت استراتژیک به بازار هند، با دسترسی به بیش از 30 میلیون کاربر، نقطه عطف قابل توجهی برای Venom است. این بر تعهد ما برای تقویت نوآوری و پذیرش در بازار هند تاکید می کند. فضای بلاک چین، راه را برای تعامل و رشد بیشتر در یکی از پویاترین بازارهای رمزنگاری جهان هموار می کند.” –

لوئیس تسو، مدیر عامل Venom Foundation Rajagopal Menon، معاون بازاریابی وزیرX، گفت: “شبکه VENOM قبلاً چندین جعبه مانند رسیدگی به مقیاس پذیری و مسائل تراکنش در اکوسیستم کریپتو را بررسی کرده است. طیف متنوعی از مشارکت ها دارد و گسترش مداوم آن نشان دهنده آن است. محبوبیت و پایگاه کاربران رو به رشد WazirX هیجان زده است که به کاربران این امکان را می دهد تا این توکن را معامله کنند.

هند: بازار کلیدی برای ونوم

با تکامل چشم انداز جهانی ارزهای دیجیتال، هند…

Source link