Vantage اولین مرکز داده را در پردیس 160 مگاواتی آریزونا معرفی کرد

مرکز داده Vantage، متخصص مرکز داده‌های فرامقیاس، کار ساختاری عمده‌ای را بر روی اولین مورد از سه تأسیساتی که قصد دارد در محوطه‌ای به مساحت 50 هکتار در گودیر، آریزونا بسازد، به پایان رساند.

اولین ساختمان 32 مگاوات ظرفیت برق ارائه می دهد و قرار است در بهار 2022 افتتاح شود.

زمانی که این سایت در آریزونا به طور کامل ساخته شود، 160 مگاوات ظرفیت و بیش از یک میلیون فوت مربع فضا ارائه می دهد و به بزرگترین پردیس آن در آمریکای شمالی تبدیل می شود.

شهر گودیر با جذب شرکت های برتر فناوری و مشاغل دانش بنیان خود را به عنوان محلی پویا تثبیت کرده است. برانون همپتون، معاون شهردار، گفت: ما مشتاقانه منتظر یک مشارکت پایدار هستیم زیرا اولین مرکز درهای خود را در سال آینده باز می کند.

مکان جدید

Vantage در سال 2010 با خرید مرکز داده اینتل در سانتا کلارا راه اندازی شد. این شرکت در سال 2017 توسط DigitalBridge سرمایه گذاری املاک و مستغلات خریداری شد و پایه و اساس یک کسب و کار مرکز داده با بودجه بسیار خوب شد.

آخرین پروژه آن در نزدیکی فونیکس، یکی از پنج بازار برتر مرکز داده در ایالات متحده واقع شده است. Vantage در ابتدا برنامه های خود را برای یک پردیس 160 مگاواتی در سال 2018، زمانی که زمین را خریداری کرد، اعلام کرد.

جف تنچ، رئیس آمریکای شمالی در Vantage می‌گوید: «مشتریان ما فینیکس را به دلیل هزینه‌های کم انرژی، اتصال غنی و محیطی مناسب برای کسب‌وکار، مکانی ایده‌آل شناسایی کرده‌اند. “این یک بازار مناسب برای هایپراسکیلرها، ارائه دهندگان ابر و شرکت های بزرگتر است که برای زیرساخت های دیجیتال خود به حضور در ساحل غربی نیاز دارند.”

مراکز داده در پردیس آینده دارای یک سیستم آب سرد حلقه بسته با اکونومایزرهای سمت هوا برای به حداقل رساندن مصرف آب در شرایط خشک ایالت خواهند بود.

در ماه آگوست، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد تا سال 2030 به صفر خالص تبدیل شود و متعهد شد در تحقیق و توسعه برای فناوری‌هایی مانند ذخیره‌سازی انرژی و جایگزین‌های پشتیبان انرژی برای ژنراتورهای دیزل، خرید انرژی‌های تجدیدپذیر، همکاری با مستاجران مرکز داده برای کاهش ردپای کربن، سرمایه‌گذاری کند. و ایجاد یک زنجیره تامین از فروشندگان که اهداف آب و هوایی با اهداف خود همسو هستند.

Vantage برای افزایش ردپای خود در سراسر جهان مبالغ چشمگیری را خرج کرده است. در سال 2020، این شرکت اعلام کرد که 2 میلیارد دلار برای توسعه اروپایی خود در نظر گرفته است، که بعداً مشخص شد که شامل خرید NGD Data و پردیس 180 مگاواتی آن در ولز در بریتانیا می شود، که قرار است در صورت ساخت کامل به 270 مگاوات برسد.

در ماه سپتامبر، از طریق خرید مراکز داده Agile و کسب و کار مرکز داده PCCW، وارد بازار آسیا-اقیانوسیه شد، در معامله ای که با افزایش 1.5 میلیارد دلاری سهام به رهبری DigitalBridge انجام شد. این قرارداد شامل مالکیت تأسیسات در توکیو، اوزاکا، ملبورن، هنگ کنگ و کوالالامپور است و انتظار می‌رود تا قبل از پایان سال بسته شود.

در ماه اکتبر، Vantage ساخت اولین پردیس آفریقایی خود را در ژوهانسبورگ، آفریقای جنوبی آغاز کرد که انتظار می‌رود در صورت اشغال کامل به 60 مگاوات برسد. فاز اول این پروژه که قرار است در تابستان 2022 تکمیل شود، شامل یک ساختمان 16 مگاواتی خواهد بود.

Antoine Boniface، رئیس Vantage EMEA در آن زمان گفت: “پردیس اول ما بیش از 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری برنامه ریزی شده دارد و صدها شغل ایجاد می کند تا بر اقتصاد محلی تأثیر مثبت بگذارد.”