تاثیر اقتصادی ما در ایالات متحده در سال 2022

در طول چند سال گذشته، شاهد بوده ایم که مردم و مشاغل در سراسر ایالات متحده از فناوری برای ایجاد انعطاف پذیری در شرایط سخت استفاده می کنند و جوامع و اقتصاد خود را قوی تر می کنند.

ما مفتخریم که بسیاری از آنها برای کمک به محصولات و پلتفرم‌های Google مراجعه کردند و حتی به نتایج آن افتخار می‌کنیم. گزارش تأثیر اقتصادی 2022 ما که امروز منتشر شد، نشان می‌دهد که سال گذشته جستجوی Google، Play، Cloud، YouTube و سایر سرویس‌های ما به ارائه بیش از 700 میلیارد دلار فعالیت اقتصادی برای میلیون‌ها کسب‌وکار، سازمان غیرانتفاعی، ناشر، سازندگان و توسعه‌دهندگان آمریکایی کمک کردند. برنامه های اندروید به ایجاد بیش از 2 میلیون شغل کمک کرده اند و اکوسیستم خلاق YouTube از 425000 شغل دیگر پشتیبانی می کند.

کمک به کارآفرینان برای راه اندازی و رشد کسب و کارشان

پشت این اعداد داستان افرادی وجود دارد که از پلتفرم‌ها و ابزارهای Google برای راه‌اندازی، ساخت و توسعه کسب‌وکار خود استفاده می‌کنند. افرادی مانند جوی و دلانا سوارز، صاحبان شرکت لوله کشی A&A در Schertz، تگزاس. آن‌ها ابتدا یک نمایه کسب‌وکار Google راه‌اندازی کردند و در سال 2015 شروع به استفاده از Google Ads کردند. از آن زمان، هر سال 30 درصد رشد کرده‌اند و 37 کارمند، از جمله جانبازانی که به زندگی غیرنظامی تبدیل شده‌اند، استخدام کرده‌اند.

بیشتر در شمال، بلک لگ رنچ در داکوتای شمالی توسط خانواده دوان در سال 1882 تأسیس شد. شش نسل بعد، آنها در حال تطبیق با دنیای دیجیتالی فزاینده ای هستند. جرمی یکی از مالکان برای دستیابی به مصرف کنندگان جوانتر شروع به ایجاد ویدیوهای YouTube کرد. امروزه ویدیوهای آنها نیم میلیون بازدید دارد و 10 درصد از تجارت سالانه آنها را ایجاد می کند.

من همچنین از داستان Sola Ajao الهام گرفته ام. زمانی که سولا از نیجریه به بوستون مهاجرت کرد، از نبود غذاهای آفریقایی در این منطقه شگفت زده شد. سولا پس از سال ها سفر به شهر نیویورک برای خرید ادویه برای کسب و کار پذیرایی خود، تصمیم گرفت خواربار فروشی خود را باز کند. او برای انتشار این خبر، یک نمایه کسب و کار گوگل ایجاد کرد که افرادی را که به دنبال “بازار آفریقا” هستند به صفحه او هدایت می کند. اکنون، 85 درصد از تماس‌های سولا از طریق Google انجام می‌شود.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور