چگونه می توان به روز رسانی در گلکسی واچ 4 یا 5 خود را بررسی کرد

با به‌روزرسانی‌های معمولی One UI Watch سامسونگ، اغلب شانس زیادی برای نصب وجود دارد. در این صورت، این راهنما به شما نشان می‌دهد که چگونه به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری را در Galaxy Watch 4 یا 5 خود بررسی کنید.

چرا فقط ساعت 4 و 5؟

زمانی که گلکسی واچ 4 عرضه شد، این دستگاه با نسخه هیبریدی تایزن و Wear OS 3 عرضه شد. در حالی که به نظر نامرتب می رسد، این ترکیب جدید از پلتفرم ها تجربه واقعاً خوبی را برای سری گلکسی واچ 4 به ارمغان آورد.

در مورد گلکسی واچ 5، همان نرم افزار را اجرا می کند، البته نسخه جدیدتر. از آنجایی که هر دوی این ساعت‌ها نسخه‌ای از One UI Watch را اجرا می‌کنند، فرآیند مدیریت به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار تقریباً یکسان است.

پیدا کردن و شروع به‌روزرسانی نرم‌افزار در Watch 4 و Watch 5

دو راه وجود دارد که می توانید گلکسی واچ 4 یا گلکسی واچ 5 خود را به روز کنید. راه اول استفاده از خود ساعت است، اگرچه باید در منوهای دستگاه Wear OS پیمایش کنید. راه دوم راهی است که ما توصیه می کنیم، که از طریق دستگاه Android جفت شده شما و برنامه Samsung Wearable است.

در اینجا نحوه به روز رسانی گلکسی واچ 4 یا 5 آمده است:

از گوشی اندرویدی شما

  1. در دستگاه Android جفت شده خود، به پوشیدنی سامسونگ برنامه
  2. ساعت جفت شده ای را که می خواهید به روز کنید انتخاب کنید.
  3. اصابت تنظیمات ساعت.
  4. به پایین اسکرول کنید و ضربه بزنید به روز رسانی نرم افزار ساعت.
  5. ضربه زدن دانلود و نصب.

از آنجا، تلفن شما شروع به دانلود به‌روزرسانی جدید می‌کند که سپس می‌تواند به ساعت شما فشار دهد.

از Galaxy Watch شما

  1. انگشت خود را به پایین بکشید از صفحه اصلی ساعت
  2. روی ضربه بزنید چرخ دنده تنظیمات.
  3. به پایین اسکرول کنید و ضربه بزنید به روز رسانی نرم افزار.
  4. ضربه زدن دانلود و نصب.

این فرآیند خیلی طول نمی‌کشد، اگرچه یک مرحله بهینه‌سازی وجود دارد که بسته به تعداد برنامه‌هایی که روی Watch 4 یا Watch 5 شما بارگذاری شده‌اند، ممکن است کمی طول بکشد. در حالی که به‌روزرسانی در حال دانلود است، همچنان می‌توانید از ساعت خود استفاده کنید. با این حال، پس از شروع مرحله نصب، باید به Galaxy Watch اجازه دهید کار خود را انجام دهد.

گلکسی واچ هر چند وقت یک بار به روز رسانی می شود؟

سامسونگ نیز مانند گوشی‌های خود، سال‌ها به‌روزرسانی ساعت‌های گلکسی را متعهد شده است. ساعت‌هایی مانند Watch 3 و Active 2 همچنان به‌روزرسانی‌ها را مشاهده می‌کنند – حداقل در حال حاضر.

در مورد گلکسی واچ 4، سامسونگ قول داده است که به‌روزرسانی‌های چهار ساله را برای این دستگاه عرضه کند که از عرضه اولیه آن در سال 2021 شروع می‌شود، به این معنی که کاربران می‌توانند انتظار داشته باشند که تا اواخر سال 2025 شاهد ارتقاء نرم‌افزاری باشند.

اگر صاحب گلکسی واچ 5 هستید، می‌توانید انتظار داشته باشید که همان برنامه 4 ساله برای دستگاه شما اعمال شود و به‌روزرسانی‌ها را تا سال 2026 به شما ارائه کند. این یک مزیت بزرگ برای کسانی است که می‌خواهند تا حد ممکن زمان بیشتری از دستگاه خود داشته باشند. . قبلاً دیده‌ایم که سامسونگ مایل است به‌روزرسانی‌های کیفیت زندگی را برای دستگاه‌های قدیمی‌تر ارائه کند، به این معنی که Watch 4 یا Watch 5 شما باید برای مدتی طولانی این به‌روزرسانی‌ها را ببیند.

اطلاعات بیشتر در مورد Galaxy Watch:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: