باز کردن پتانسیل فناوری برای حمایت از سلامت

ما همچنین در سایر پلتفرم‌های خود، جستجو و YouTube، پیشرفت کرده‌ایم. در سال 2021، ویدیوهای سلامت در یوتیوب بیش از 12 میلیارد بار در ایالات متحده مشاهده شد. محتوای معتبر بهداشتی YouTube و ویژگی‌های آن اکنون در 7 کشور در دسترس است و YouTube اخیراً ویژگی‌های خود را در اختیار گروه گسترده‌تری از کارشناسان بهداشتی در ایالات متحده قرار داده است. خدمات معتبری را که فراتر از موسسات آموزشی و سازمان‌های بهداشتی است، در بر گیرد.

در جستجو، راه‌های بیشتری برای افراد وجود دارد که اطلاعات سلامتی را به عمل تبدیل کنند. پس از اجرای آزمایشی ویژگی در اوایل سال جاری که قرار ملاقات های مراقبت های بهداشتی در دسترس را برای مراقبت های اولیه نشان می دهد، ما همچنان به کشف راه های جدید برای گسترش قرار ملاقات ها به سایر تخصص ها و بخش های عمودی از طریق مشارکت های جدید و موجود ادامه می دهیم.

این کار توسط همه شرکای ما امکان پذیر شده است که اطلاعات بهداشتی، بینش و تجربیاتی را ارائه می دهند که مصرف کنندگان را در سلامت آنها توانمند می کند.

تجهیز اکوسیستم مراقبت های بهداشتی به تجزیه و تحلیل و هوش مصنوعی برای بهبود سلامت

مراقبت‌های بهداشتی یکی از بزرگترین و پیچیده‌ترین صنایعی است که برای کمک به سازمان‌ها برای اجرای مؤثرتر به سمت فناوری روی می‌آورد – که به نوبه خود به مردم کمک می‌کند زندگی سالم‌تری داشته باشند.

وقتی سازمان‌ها متعهد به تحول دیجیتال می‌شوند، می‌تواند یک فرآیند طولانی و طاقت‌فرسا باشد، اما این بدان معنا نیست که سال‌ها طول می‌کشد تا مزایایی برای توسعه‌دهندگان، پزشکان و بیماران مشاهده شود.

مطالب پیشنهادی  چگونه عشق به هنر و مهندسی نیکول را به YouTube کشاند

Google Cloud با چندین مشتری و شریک ما – از جمله Hackensack Meridian Health، Lifepoint Health و Mayo Clinic – گرد هم آمد تا راهی برای تشویق اختراع مجدد سریع پیدا کند. در نتیجه، شتاب‌دهنده‌های جدید Google Cloud Healthcare Data Engine (HDE) را ساختیم تا به سازمان‌ها کمک کنیم تا سریعاً دوباره اختراع کنند و قابلیت همکاری داده‌ها را فعال کنند که جان انسان‌ها را نجات می‌دهد. سه شتاب دهنده اول HDE که در اوایل سال 2023 در دسترس هستند، موارد استفاده رایج در مورد عدالت سلامت، جریان بیمار و مراقبت مبتنی بر ارزش را بررسی خواهند کرد.

تحول مراقبت های بهداشتی برای موفقیت نیازمند رویکردی باز و مشارکتی است. به عنوان مثال، پرونده الکترونیک سلامت (EHR) بخش مهمی از این اکوسیستم است و ما راه های زیادی برای همکاری با شرکت های EHR به نفع سازمان های مراقبت های بهداشتی می بینیم. امروز یک تحول مهم در این سفر است. در HLTH، توافق‌نامه‌ای را اعلام کردیم که به سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی اجازه می‌دهد Epic – یک سیستم EHR – را در Google Cloud اجرا کنند. Hackensack Meridian Health قصد دارد تا حجم کاری Epic خود را به Google Cloud منتقل کند، تا بتواند نوآوری، کارایی و امنیت بیشتر را افزایش دهد.

و با راه‌حل ما Care Studio، ما با MEDITECH کار کرده‌ایم تا قابلیت‌های جستجوی پیشرفته، خلاصه‌سازی و حس‌سازی خود را به EHR، MEDITECH Expanse بیاوریم. ما اکنون این راه حل یکپارچه را به دو شریک اول خود، مرکز پزشکی Mile Bluff و DCH Health System تعمیم می دهیم تا به تیم های سلامت آنها دید کامل تری از بیماران خود بدهیم و به راحتی اطلاعات برجسته را برای ارائه مراقبت بهتر پیدا کنند. این شامل سازماندهی سوابق بیمار از منابع مختلف در یک نمای طولی است، و قابلیت جستجوی پیشرفته ما را مستقیماً در EHR به پزشکان ارائه می دهد تا آنها بتوانند به راحتی و به سرعت به اطلاعات مهم در یک مکان دسترسی پیدا کنند.

مطالب پیشنهادی  Google و قوانین جهانی حریم خصوصی فرامرزی
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور