درآمد اساسی جهانی: “تهدید یا تهدید؟”

عنصر

آستین 3 نوامبر 2020 ، 11:10 بعد از ظهر

اولین بار ، برای افراد ناآگاه: درآمد پایه جهانی یا UBI ، به این معنی است که همه افراد به طور منظم کمک هزینه دریافت می کنند از دولت ، به اندازه کافی برای زندگی ، با پرداخت مالیات. این مفهوم اساسی است ، اگرچه مردم آن را به چند روش مختلف می چرخانند. به طور خلاصه ، من طرفدار آن هستم.

موضوع عنوان اینگونه است ، زیرا من فکر می کنم مردم از طریق ایده هایی که ما در مورد کار داریم ، این واکنش احشایی و ریشه ای را در برابر UBI دارند ، یعنی: 1. “شما باید برای زندگی کار کنید” و 2. “افراد دیگر که کار نمی کنند در حالی که من سخت کار می کنم اشتباه است”.

اولین “مشکل” فقط یک خیال است ، دروغی که از در سنین پایین – قبلاً این درست بود که شما مجبور بودید برای زندگی کار کنید ، اما اتوماسیون می تواند این یک داستان تخیلی باشد. پذیرش آن دشوار است زیرا در این مرحله تقریباً در حافظه ژنتیکی ما قرار دارد ، اما ما باید این واقعیت ساده را بپذیریم که در آینده شما برای زندگی لزوماً مجبور به کار نخواهید شد. جهنم ، حتی ممکن است شغل کافی برای همه افراد وجود نداشته باشد!

اگرچه می گویم مورد دوم یک نگرانی معتبر است. برای افرادی که کارهایی را انجام می دهند که هنوز هم به دست انسان نیاز دارند ، چرا باید دیگران که قادر به کار هستند ، در حالی که من کار می کنم مجاز نباشند؟ این فقط یک مسئله “انصاف” نیست – یک مسئله انگیزشی است. بسیاری از مردم ممکن است بگویند “خوب اگر آنها کار نخواهند کرد ، من کار نمی کنم” اما من فکر می کنم وقتی یک توده بحرانی خاص از اتوماسیون را وارد کردیم ، این نیز مسئله ای غیرقابل حل است. منظور من این است که اگر تمام مشاغل خسته کننده و کسل کننده را خودکار از بین ببرید و سایر مشاغل به طور پیش فرض توسط افرادی انجام می شوند که از انجام آنها لذت می برند … مشکل چیست؟

مشکل واقعی قرار است افرادی باشند که از سیستم فعلی سود می برند تا UBI را متوقف کند و یا آن را به حدی متوقف کند که شکست بخورد. دانمارکی ، ما قبلاً در مورد “مالیات اتوماسیون” صحبت کرده ایم … چه عواملی باعث می شود آن شرکت هایی که همه چیز را اتوماتیک می کنند از تمبر به تمبوکتو یا هرجایی که از اتوماسیون مالیات نمی گیرند جلوگیری کند؟ آیا ما شرکتهایی را که طبق قوانین عمل نمی کنند تحریم تجاری اعمال می کنیم؟ این می تواند یک جاده ناهموار باشد.

مسئله دیگری: اگر مردم کار نکنند و هیچ چیز علاقه خاصی به آنها نداشته باشند … چه کاری انجام می دهند؟ این یک زندگی کاملا تحقق ناپذیر است ، و هیچ کاری انجام نمی دهد جز مصرف کل روز ، اینترنت یا تلویزیون یا هر چیز دیگری. حتی برخی می گویند که کار یک قسمت اساسی از تجربه بشر است – من می گویم که اتفاقات بیرونی برای شما قسمت مهم است. مثل این که از یک درخت نقاشی بکشید ، این کار “کار” را برآورده می کند اما اکثر مردم این کار را به عنوان “شغل” ندارند ، دقیقاً. شاید آموزش و مهارتهای خلاقیت باید قسمت عمده ای از این امر باشد … مثل اینکه اگر می خواهید شیمی یاد بگیرید ، بروید شیمی یاد بگیرید! این باید یارانه مالیاتی باشد ، که حتی مقاومت بیشتری از طرف برخی ایجاد می کند ، اما در پایان ، من همیشه آموزش و پرورش را یک سرمایه گذاری می دانم.

من در اینجا به یک سوراخ خرگوش وارد می شوم اما حرف من این است که بسیاری از موارد قابل درک با UBI در واقع مشکلی نیست ، اما ما در متقاعد کردن افرادی که بیشترین سود را از سیستم فعلی می گیرند برای بازی کردن مشکلی داریم.

ps ناتاشا را نیز برچسب گذاری کنید زیرا شرط می بندم که ایده های خوبی در این مورد داشته باشید …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور