یوبی سافت به بازیکنان Stadia نسخه های PC بازی های خود را بازپرداخت می کند

پیش از تعطیلی Google Stadia در ژانویه 2023، Ubisoft اعلام کرد که بازیکنان می‌توانند نسخه‌های کامپیوتری رایگان بازی‌های گمشده خود را دریافت کنند.

به عنوان بخشی از اعلامیه اصلی این شرکت، گوگل به اشتراک گذاشت که تمام خریدهای سخت افزاری و نرم افزاری Stadia – به استثنای چند استثنای کلیدی – به طور کامل بازپرداخت خواهند شد و اکثر بازپرداخت ها تا اواسط ژانویه پردازش می شوند. در حالت ایده‌آل، بازیکنانی که دسترسی به کتابخانه بازی خود را از دست می‌دهند، پس از اتمام بازپرداخت Stadia، آن بازی‌ها را – شاید حتی با قیمت کمتر – دوباره خریداری کنند. ذخیره‌های بازی Stadia حتی در بیشتر موارد می‌توانند به رایانه شخصی منتقل شوند.

بدون در نظر گرفتن بازپرداخت های گوگل، یوبی سافت به عنوان یک حسن نیت اعلام کرده است آستانه بازیکنان می‌توانند نسخه‌های رایانه شخصی بازی‌های ناشر را در کتابخانه Stadia خود درخواست کنند. جزئیات دقیق‌تر نحوه عملکرد این روش هنوز مشخص نشده است، اما روند کار شامل سرویس گیرنده Ubisoft Connect برای رایانه شخصی می‌شود.

یوبی سافت یک شریک اصلی در تلاش‌های ابری گوگل بوده است، به طوری که Assassin’s Creed Odyssey قبل از تبدیل شدن به Stadia به عنوان آزمایش عمومی برای Project Stream خدمت می‌کرد. از آن زمان، یوبی‌سافت با مجموع 40 بازی – که توسط پایگاه داده بازی Stadia حساب می‌شود – پرکارترین ناشر Stadia شد – بیش از مجموع ناشران رتبه‌های دوم و سوم.

بسیاری از این نسخه‌ها پورت‌هایی بودند که برای کمک به تقویت ادغام بین Ubisoft+ و Stadia طراحی شده بودند. در این یادداشت، یوبی سافت گفت آستانه در مورد جزئیات خاص و همچنین تأثیری که برای مشترکین +Ubisoft در آینده خواهد داشت، چیزهای بیشتری برای به اشتراک گذاشتن خواهد داشت.

به طور مفید، تعداد زیادی از بازی‌های یوبی‌سافت که در Stadia در دسترس بودند، اکنون در Nvidia GeForce نیز موجود هستند. بنابراین حتی اگر بازیکنان رایانه‌ای ندارند که آماده اجرای جدیدترین بازی‌های AAA باشد، بازی‌های Ubisoft همچنان باید از طریق بسیاری از دستگاه‌هایی که Stadia پشتیبانی می‌کنند در فضای ابری قابل دسترسی باشند.

یوبی‌سافت دومین استودیویی است که طبق برنامه مشابهی که اکنون برای بازی‌های مستقل در دسترس است، اعلام می‌کند که قصد دارد هزینه خرید بازیکنان Stadia را بازپرداخت کند. 9to5Google مورد علاقه) Embr.

اطلاعات بیشتر در Stadia:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور