دکمه ویرایش توییتر بالاخره تاریخ انتشار پیدا می کند

بالاخره داره اتفاق میفته پس از سال‌ها انتظار و اشتباهات تایپی بی‌شمار، توییتر بالاخره یک دکمه ویرایش را از اواخر این ماه برای کاربران به ارمغان می‌آورد.

توییتر ابتدا اعلام کرد که اوایل سال جاری یک دکمه ویرایش به پلتفرمش می آید و اکنون در واقع در راه کاربران است. پس از آزمایش داخلی مداوم این ویژگی، توییتر دسترسی به دکمه ویرایش را برای برخی از کاربران از «اواخر این ماه» گسترش خواهد داد.

در یک پست وبلاگ توییتر در توضیح این ویژگی می‌گوید که عملکرد «ویرایش توییت» به کاربران این امکان را می‌دهد که توییت‌های خود را «چند بار» در عرض 30 دقیقه پس از ارسال آن‌ها ویرایش کنند. هدف این است که به کاربران اجازه دهیم اشتباهات تایپی را برطرف کنند یا برچسب های گم شده را بدون انجام مجدد توییت اضافه کنند.

همانطور که در تصویر زیر، ما دیلان راسل متوجه شد که این در رابط معمول توییت ظاهر می شود، اما با یک دکمه “به روز رسانی” به جای دکمه معمول “توئیت” ظاهر می شود. او همچنین متوجه شد که می‌توانید توییت‌ها را تا پنج بار ویرایش کنید.

هنگامی که یک توییت ویرایش می شود، یک اعلان “آخرین ویرایش” را در زیر توییت نشان می دهد که تاریخچه کاملی از ویرایش های انجام شده با ضربه زدن را نشان می دهد. توییتر می‌گوید این موارد مهم هستند زیرا از یکپارچگی مکالمه محافظت می‌کنند و تغییرات را ثبت عمومی می‌کنند.

گرفتاری چیست؟ توییتر دکمه ویرایش را فقط برای مشترکین توییتر آبی آزمایش خواهد کرد که به عنوان پاداش اشتراک خود «دسترسی زودهنگام به ویژگی‌های جدید» دریافت می‌کنند. Twitter Blue در ابتدا فقط 2.99 دلار در ماه بود، اما چندی پیش قیمت آن را به 4.99 دلار افزایش داد. توییتر می‌گوید آزمایش‌کننده‌ها در ابتدا فقط در یک کشور حضور خواهند داشت، اما در حال حاضر هیچ نشانه‌ای مبنی بر اینکه کدام کشور خواهد بود وجود ندارد.

اما به عنوان یک امتیاز اضافی، اگر مشترک Twitter Blue هستید، به مقالات بدون آگهی در 9to5Google و کل شبکه ما از جمله 9to5Mac، الکترک، و بیشتر!

بیشتر در توییتر:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: