Twitter Bluesky: پیشنهاد پروتکل غیرمتمرکز

عکس پروفایل نویسنده

@علامتمارک نادال

http://gun.eco موسس

سلام ، من مارک نادال هستم و توییتر نیستم. اما من آنقدر خوش شانس بودم که در مقاله اخیر قرار گرفتم تیم جک منتشر کرد. بررسی پروتکل ما ، GUN ، اغلب دقیق بود اما از مد افتاده است. از زمان نوشتن مقاله ، ما در حال حاضر حداکثر 55K کاربر در هر ثانیه در شبکه خود و تقریباً یک چهارم مشاهده کرده ایم بفقط در سال 2020 بارگیری شده است. ما اکنون در تلاشیم تا سرعت 10X را افزایش دهیم تا بتوانیم ظرفیت کاربر ماهانه 100 میلیون کاربر را تا پایان سال کنترل کنیم.

در حالی که این مقیاس با مقیاس توییتر مقایسه نمی شود ، اما از نظر بودجه کافی کفش بوده و در طی همکاری با موسسات غیرانتفاعی و سایر استارت آپ ها ، درسهای مهم بسیاری به ما آموخته است. به سادگی، مشکلات انسانی مهمتر از مشکلات فناوری هستند.

در این پیشنهاد به توییتر ، من توضیح می دهم که چرا و چگونه می توانیم آسمان آبی تری برای آینده ایجاد کنیم.

جامعه ما به تفکر اصول اولیه معتقد است ، به این معنی که ما همه الگوریتم های خود را از طریق گفتگوی سقراطی به وجود آورده ایم. سپس با استفاده از کد آن را در مقیاس آزمایش می کنیم تا ببینیم درست است. ما دریافته ایم که کمترین الگوریتم های غلط با تصور اینکه چگونه ده میلیارد نفر ممکن است کار خود را با همان کار اینترنت انجام دهند ، طراحی شده اند.

من معتقدم که Bluesky باید یک تکامل در اینترنت باشد که به …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور