توییتر آبی ناوبری سفارشی را در اندروید اضافه می کند

Twitter Blue تعداد انگشت شماری از ویژگی ها و امتیازات اضافی را برای کاربران شبکه اجتماعی با هزینه ماهانه به ارمغان می آورد، اما چند مورد از ویژگی ها مدتی طول کشید تا به اندروید رسید. اکنون Twitter Blue نوار ناوبری قابل تنظیم خود را به اندروید می آورد.

اعلام کرد هفته گذشته در 30 ژوئن، Twitter Blue رسما پشتیبانی از نوار ناوبری قابل تنظیم در اندروید را راه اندازی کرد. مشترکین iOS ابتدا از این ویژگی پشتیبانی کردند نوامبر 2021.

در نقش دیلن راسل اشاره شد هنگامی که این ویژگی به صورت عمومی برای او منتشر شد، این ویژگی به مشترکین آبی اجازه می‌دهد تا دکمه‌های کاوش/جستجو، انجمن‌ها، اعلان‌ها، پیام‌ها و Spaces را ویرایش کنند. کاربران می‌توانند آیکون‌ها را حذف کنند یا آن‌ها را به دلخواه خود مرتب کنند، اگرچه دکمه Home را نمی‌توان جابه‌جا کرد.

برای دسترسی به سفارشی‌سازی نوار ناوبری آبی توییتر، از منوی اصلی کشویی روی «تویتر آبی» ضربه بزنید. از آنجا، مشترکین فعال می توانند “ناوبری سفارشی” را در نیمه پایین صفحه مشاهده کنند.

در هفته‌های اخیر، توییتر همچنین به‌طور غیرمنتظره منوی اشتراک‌گذاری خود را در اندروید تغییر داد و حافظه ماهیچه‌ای را برای دکمه «کپی پیوند» خراب کرد، همانطور که Kyle Bradshaw ما توضیح می‌دهد. توییتر همچنین روی ویژگی‌های جدیدی از جمله «جوایز»، «جستجوی اشتراک» و موارد دیگر کار می‌کند.

بیشتر در توییتر:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: