توییتر برای اندروید تغییری برای پیام‌های مستقیم پیدا می‌کند

اگر این هفته یک پیام مستقیم در توییتر برای اندروید ارسال کنید، ممکن است ظاهر جدیدی را مشاهده کنید.

مانند خالدار دیروز توسط Max Jambor، به نظر می رسد توییتر در حال آزمایش یک رابط کاربری جدید برای پیام های مستقیم در برنامه اندروید خود است.


به روز رسانی 9/30: توییتر اکنون رسما تأیید کرده است که این طراحی مجدد جدید به طور گسترده در حال انتشار است. ما جزئیات بیشتری را به پست اضافه کرده ایم تا این موضوع را منعکس کند، و همچنین تصاویر بیشتری از توییتر.


طراحی جدید، جعبه متن پیام را به جای اینکه با دکمه های پیوست تصویر، جستجوی GIF و ارسال در یک ردیف قرار گیرد، در یک ردیف قرار می دهد. همچنین ظاهری گرد در این جعبه وجود دارد که با طراحی اندروید در سال های اخیر مطابقت بیشتری دارد.

دیلن روسل ما بود سریع اشاره کنید که این ظاهر جدید در نتیجه طراحی مجدد با استفاده از ابزارهای Jetpack Compose گوگل است. او قبلاً رابط کاربری را در مراحل اولیه توسعه یافته بود به عنوان ژوئن امسال، اما به نظر می رسد که ظاهر جدید به طور فعال در حال حاضر، حداقل در برخی از آزمایشات محدود، عرضه می شود.

از روز پنجشنبه، این رابط کاربری به طور گسترده برای همه کاربران اندروید از طریق نسخه پایدار این برنامه عرضه می شود. ما برای اولین بار شب گذشته رابط کاربری را بر روی دستگاه های خود دریافت کردیم – زمان ارتباط ما با همکاران در حوالی تعطیلی Stadia بسیار بهبود یافته است.

مطالب پیشنهادی  بینش هوش مصنوعی مولد از جستجوی Google Central Live In Tokyo

توییتر می گوید که این طراحی مجدد فقط بصری نیست و شامل بازسازی تجربه از ابتدا برای سریعتر و روانتر شدن است. ارسال توییت و رسید خواندن و همچنین زمینه درخواست پیام نیز بهبود یافته است.

این پلتفرم همچنین در حال حاضر در حال آماده شدن برای اولین بار دکمه ویرایش است، اگرچه آن را فقط با مشترکین آبی توییتر آزمایش می کند. همین هفته، توییتر همچنین به‌روزرسانی اپلیکیشن اندروید خود را در رابطه با Spaces و ادغام پادکست منتشر کرد.

بیشتر در توییتر:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور