پشتیبانی Twitch AVIF | avif.io ✨

Twitch چیست

Twitch یک سرویس پخش زنده برای گیمرها است که در سال 2011 راه اندازی شد. از آن زمان تاکنون میلیون ها کاربر را به خود جذب کرده است. Twitch به گیمرها و هر کسی که علاقه مند به پخش سبک زندگی درباره موضوعات دیگر مانند غذا یا موسیقی است، این فرصت را می دهد تا فعالیت های خود را به صورت زنده پخش کنند و دیگران آنها را در زمان واقعی تماشا کنند. استریم ها می توانند از چند ثانیه تا چند ساعت ادامه داشته باشند. یک جریان را می‌توان با مرور دسته‌های مختلف، از جمله بازی‌های خاص، پیدا کرد. اگر پخش‌کننده‌ای را پیدا کردید که از آن لذت می‌برید، می‌توانید کانال او را دنبال کنید تا به‌روزرسانی‌ها و اعلان‌های فعالیت را دریافت کنید. از زمان راه‌اندازی، Twitch با شرکت‌های بازی مانند بلیزارد اینترتینمنت و لیگ Overwatch برای ارائه رویدادهای بازی و ورزش‌های الکترونیکی در سراسر جهان همکاری کرده است.

استریم‌کنندگان می‌توانند محصولات مرتبط با جریان‌های خود را از طریق پیوندهای وابسته توییچ بفروشند و برای فروش از طریق پیوندهای پخش پورسانت دریافت کنند. در Twitch، بینندگان می‌توانند در کنار یکدیگر نظر بدهند و بسته به کانال، ممکن است بتوانید سؤال بپرسید یا پیشنهاد دهید و پاسخ‌ها را در زمان واقعی دریافت کنید. همچنین می‌توانید نمایش‌ها و بازی‌های پخش‌شده قبلی را در Twitch تماشا کنید.

پشتیبانی AVIF

Twitch به شما امکان می دهد یک عکس پروفایل و یک بنر ایجاد کنید. به هر دلیلی ویرایشگر تصویر نمایه به طور کامل از AVIF پشتیبانی می کند، حتی با مکانیسم های ویرایش و برش، حتی اگر پیام زیر می گوید از JPEG، PNG و GIF پشتیبانی می کند. این ممکن است به دلیل Image API باشد که تصویر را در زمان واقعی تبدیل می کند.

twitch فرمت های پشتیبانی شده را نشان می دهد عکس پروفایل را با آویف آپلود شده تغییر دهید عکس نمایه با موفقیت تغییر کرد

با این حال، اگر می‌خواهید از یک AVIF برای بنر خود استفاده کنید، Twitch از پذیرش آن خودداری می‌کند. هیچ برنامه عمومی برای پذیرش AVIF وجود ندارد.

بنر twitch اجازه آپلود avif را نمی دهد
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  آیا سافاری پشتیبانی AVIF را در سال 2021 اضافه می کند؟