Twitch کاربران را برای فعالیتهای خارج از سیستم عامل منع می کند

عکس پروفایل AlanJohn Hacker Noon

تصویر / مجوز حسن نیت ارائه می دهد: rawpixel.com

سرویس جریانی متعلق به آمازون Twitch قوانین خود را گسترش داده و شامل “رفتار نامناسب” خارج از سیستم عامل که قوانین آن را نقض می کند و می تواند منجر به ممنوعیت سرویس پخش جریانی شود حتی اگر در سیستم عامل آنها رخ ندهد. این خبر در حالی است که تعداد فزاینده ای از شرکت های بزرگ فناوری ، زمینه های مختلف زندگی دیجیتال را افزایش داده و سعی دارند آزادی بیان را به عنوان حافظ آزادی بیان سرکوب کنند.

این شرکت در یک پست وبلاگ نوشت ،

وی گفت: “در حالی که این سیاست جدید است ، ما از نظر تاریخی علیه سو serious رفتار جدی و واضحی که خارج از سرویس رخ داده است ، اقدامی انجام داده ایم ، اما تاکنون ، رویکردی مقیاس پذیر نداشته ایم. این تحقیقات بسیار پیچیده تر بوده و حل آنها می تواند به زمان و منابع قابل توجهی نیاز داشته باشد. ما به اطلاعات مربوط به فعالیتی که در سرویس Twitch رخ می دهد دسترسی داریم که به ما امکان می دهد گزارش ها را بررسی کرده و سیاست های خود را اعمال کنیم. ”

برای رسیدگی به گزارش ها برای قوانین گسترده تر ، Twitch یک آدرس ایمیل اختصاصی ([email protected]) ایجاد کرد تا گزارشات مربوط به رفتار خارج از سرویس را مدیریت کند. این شرکت می گوید با یک موسسه حقوقی تحقیق شخص ثالث برای بررسی گزارشاتی که دریافت کرده همکاری کرده است.

این پلتفرم اقدام خود علیه رئیس جمهور سابق ایالات متحده آمریکا – دونالد ترامپ را به عنوان بیشترین …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور