پشتیبانی TwicPics AVIF | avif.io ✨

AVIF چیست؟

فرمت فایل AV1 (avif.) یک فناوری آینده است که ما مشتاق آن هستیم. این یک نوع تصویر فوق فشرده است. نتفلیکس با توجه به نسبت کیفیت تصویر به اندازه فایل فشرده، .avif را برتر از JPEG، PNG و حتی فرمت‌های تصویر جدیدتر WebP می‌داند. این قالب توسط Alliance for Open Media با همکاری گوگل، سیسکو و Xiph.org (که با موزیلا برای ایجاد مرورگر فایرفاکس کار می کرد) توسعه داده شد. برای مبارزه با مسائل مربوط به صدور مجوز و انطباق با منبع باز، این قالب به گونه ای طراحی شده است که یک فرمت تصویر بدون حق امتیاز و منبع باز باشد. با AVIF، می توانید اندازه فایل تصاویر را در مقایسه با JPEG یا WebP به میزان قابل توجهی کاهش دهید. 50% صرفه جویی در مقایسه با JPEG و ~20% صرفه جویی در مقایسه با WebP.

TwicPics چیست؟

این روزها تصاویر فضای زیادی را در وب سایت ها اشغال می کنند. آنها شبکه را مختل می کنند و بازدیدکنندگان را برای بارگذاری صفحات بیشتر منتظر می کنند. دهم ثانیه می تواند به طور چشمگیری بر نرخ تبدیل شما تأثیر بگذارد. پشتیبانی از انواع دستگاه ها، اندازه صفحه نمایش و تراکم پیکسل سخت است. این می‌تواند معماری سمت سرور را به ترتیب بزرگی پیچیده کند، باعث شود استراتژی‌های استقرار پیچیده شود یا عملکرد سمت کلاینت را از بین ببرد. TwicPics در اینجا مفید است. با TwicPics، یک سرویس تصویر به عنوان سرویس (SaaS) دریافت خواهید کرد. با استفاده از یک API مبتنی بر URL، تولید تصویر پاسخگو بر اساس تقاضا را با یک کتابخانه جاوا اسکریپت مبتکرانه و محجوب ترکیب می کند. توسعه‌دهندگان با تصاویر با وضوح بالا کار می‌کنند و کاربران نهایی تصاویری بهینه‌شده و با اندازه‌ی عالی را در نزدیکی آن‌ها ارائه می‌کنند. TwicPics یک کمک کننده سبک وزن جاوا اسکریپت دارد. اسکریپت زمینه مرور شما را تجزیه و تحلیل می کند و تصمیم می گیرد که چه زمانی رسانه خود را بارگیری کنید و چه تغییراتی را اعمال کنید. یک طرح رایگان برای 3 گیگابایت پهنای باند CDN، با 50 سنت در هر گیگابایت پس از آن وجود دارد. با استادان نامحدود و تصاویر متناسب، می توانید هر کاری را که می خواهید انجام دهید. برنامه های پریمیوم امکان چندین وب سایت، زیر دامنه ها و سازماندهی بهتر را فراهم می کند.

TwicPics از AVIF پشتیبانی می کند

TwicPics بهترین فرمت خروجی را برای مرورگری که درخواست را صادر می کند به طور پیش فرض تعیین می کند، اما می توانید با استفاده از خط فرمان خروجی این رفتار را لغو کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  چرا AVIF بدتر از کدک های دیگر است؟