جاسازی توییت ها با حفظ حریم خصوصی 🥖 تصادفی های جان مولر

جاسازی توییت ها با تنظیمات معمول کمی آزاردهنده است. شما در نهایت از جاوا اسکریپت توییتر استفاده می کنید، که مدتی طول می کشد تا محتوا ارائه شود. احتمالاً باید رقص GDPR را برای کاربران خود نیز انجام دهید (راستش من جزئیات را نمی دانم)، زیرا ممکن است آنها شامل کوکی ها / ردیاب ها و غیره باشند.

من یک نسخه “ساده تر” ساختم که از یک پیش پردازنده و کدهای کوتاه هوگو برای جاسازی توییت ها به عنوان تصویر استفاده می کند. استفاده از آن در حین نوشتن آسان است، پیش پردازنده تصاویر را با استفاده از Chrome / Puppeteer در صورت نیاز تولید می کند. تصاویر در دایرکتوری ثابت سایت میزبانی می شوند و از هر بهینه سازی که دارید استفاده می کنند. این تصویر شامل یک مهر زمانی واکشی ناهموار است تا حسی از زمانی که گرفته شده است (در رابطه با واکنش‌ها و غیره).

نمونه توییت

جاسازی توییت ها با حفظ حریم خصوصی 🥖 تصادفی های جان مولر
مشاهده توییت

کد کامل در Github است.

با استفاده از تعبیه‌های پیش‌فرض

این از توییتر استاندارد استفاده می کند shortcode در هوگو:

این در سایت من در اینجا کار نمی کند، زیرا خط مشی امنیت محتوا بسیار سختگیرانه است، بنابراین نشان دادن آن کمی ناخوشایند است:

از بارگیری اسکریپت «https://platform.twitter.com/widgets.js» خودداری کرد زیرا دستورالعمل خط‌مشی امنیت محتوای زیر را نقض می‌کند: «script-src https://cdnjs.cloudflare.com 'unsafe-inline'». توجه داشته باشید که 'script-src-elem' به صراحت تنظیم نشده است، بنابراین 'script-src' به عنوان یک بازگشت استفاده می شود.

نظرات / سوالات

در حال حاضر هیچ قابلیت نظر دادن در اینجا وجود ندارد. اگر می‌خواهید نظر بدهید، لطفاً از Mastodon استفاده کنید و من را (@[email protected]) در آنجا ذکر کنید. با تشکر!

صفحات مرتبط

Source link