Transak و Cometh Pioneer Direct Fiat-to-Layer 3 Blockchain Onboarding

Transak با Cometh همکاری کرده است تا اولین فناوری یکپارچه سازی صنعت را معرفی کند که فرآیند ورود از ارز فیات به بلاک چین لایه 3 را ساده می کند. این یکپارچه‌سازی و توسعه فناوری جدید توسط Transak خرید مستقیم ارزهای دیجیتال را در زنجیره Cometh's Arbitrum Orbit، Muster تسهیل می‌کند و فرآیند را به ویژه برای بازیکنان بازی Web3 ساده می‌کند.

به طور سنتی، دسترسی به بلاک چین های لایه 3 شامل مراحل متعددی می شود، از جمله خرید ارزهای رمزنگاری شده در راه حل لایه 2 و به دنبال آن یک فرآیند پل زدن به لایه 3. این روش دست و پا گیر بود و اغلب به عنوان مانعی برای ورود بسیاری از کاربران بالقوه عمل می کرد. راه حل نوآورانه Transak با Cometh's Muster با فعال کردن خرید مستقیم ETH با استفاده از کارت اعتباری از طریق رابط بازی Cosmik Battle، این موانع را از بین می برد.

این ادغام نشان دهنده پیشرفت قابل توجهی در تجربه کاربر است، که باعث می شود کاربران با بلاک چین درگیر شوند و در بازار بازی شرکت کنند. این به طور قابل توجهی زمان تکمیل تراکنش را به کمتر از دو دقیقه کاهش می دهد و تضمین می کند که کاربران تقریباً بلافاصله به وجوه خود در Muster برای تعاملات بازار دسترسی دارند.

Jerome de Tychey، بنیانگذار و مدیر عامل Cometh، در مورد این همکاری اظهار نظر کرد.

Source link