چگونه فناوری فضای جدیدی را برای جامعه ترنس ایجاد می کند

حمایت از افراد ترنس در فناوری

وقتی همه‌گیری شیوع پیدا کرد، نیکیتا واشنگتن می‌دانست که زمان تغییر فرا رسیده است. او شغل خود را در آموزش رها کرد تا حرفه ای در فناوری دنبال کند و به زودی متوجه شد که طراحی تجربه کاربر به او اجازه می دهد عشق خود را به خلاقیت و تجزیه و تحلیل ترکیب کند. با این حال، یک مشکل وجود داشت: نیکیتا به سرعت متوجه شد که او اغلب تنها فرد رنگین پوست عجیب و غریب در اتاق است. او متوجه شد که هوس حمایت و جامعه سایر افراد ترنس که در حوزه فناوری کار می کنند، شده است.

این جایی بود که TransTech Social وارد شد. این سازمانی است که برای افزایش نمایندگی افراد ترنس در فناوری از طریق آموزش، اجلاس سالانه و یک جامعه آنلاین تلاش می کند. نیکیتا می‌گوید: «حضور در اجلاس ترنس‌تک هدف من را آشکار کرد، که این است که به‌عنوان یک زن ترنس سیاه‌پوست در اصالت خود زندگی کنم». “برای من بسیار قدرتمند بود که شاهد چنین نمایندگی بزرگی از ترنس‌ها از همه قومیت‌ها و پیشینه‌ها بودم که در فناوری رشد می‌کردند.” از آن زمان به بعد، نیکیتا شروع به شرکت در انجمن آنلاین و آموزش TransTech کرد و اکنون در این زمینه حضور دارد. در هیئت مشاوران جامعه خود

از زمان درخواست موفقیت آمیز در چالش اخیر تاثیر Google.org، TransTech 350000 دلار کمک مالی دریافت کرده و در یک شتاب دهنده برای کمک به افزایش ظرفیت سازمانی شرکت کرده است. این به آنها کمک کرده است تا برنامه GROW خود را راه اندازی کنند، که یک برنامه آموزشی ساختاریافته را با مربیگری فردی ترکیب می کند تا به افراد ترنس کمک کند تا اهداف شخصی و حرفه ای را ایجاد کنند و به آنها دست یابند. GROW اکنون در مسیری است تا 1000 ترنس را به مهارت ها و ابزارهای مورد نیاز برای ورود به بازار کار طی سه سال آینده مجهز کند.

مطالب پیشنهادی  چگونه یک ساختمان به "آب مثبت" تبدیل می شود؟
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور