ردیابی پیوندهای PBN خروجی – ویرایش انبوه و حذف بک لینک ها ⋆ PBN LTD

پیوندهای خروجی خود را ردیابی کنید

در اینجا در PBN LTD ما یک ویژگی عالی داریم که بدون هزینه اضافی برای کاربرانمان در داشبورد میزبانی PBN ما گنجانده شده است. این استثنایی ردیاب لینک PBN، به شما اجازه می دهد به طور خودکار تمام پیوندهای خروجی را از شبکه های وبلاگ خصوصی خود ردیابی کنید. از جمله انکر تکست استفاده شده.

می توانید از داخل داشبورد خود به این ویژگی دسترسی داشته باشید. همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

ردیاب پیوند PBN
تصویری از نحوه دسترسی به عملکرد PBN Link Tracker، از داخل داشبورد اصلی خود.

پس از انتخاب، تمام سایت های مختلفی را که به آنها پیوند می دهید به شما نشان می دهد. و شما می توانید برای مشاهده اطلاعات دقیق تر، مته کنید. مانند لنگرها، تعداد دفعات پیوند داده شده، چند بار استفاده از هر متن لنگر، کدام سایت‌ها به وب‌سایت‌ها پیوند داده می‌شوند و غیره و همچنین توانایی بک لینک ها را با یک کلیک ویرایش یا حذف انبوه کنید. برخی از توابع بیشتر نیز در زیر به تفصیل آمده است.

همچنین می توانید با کلیک بر روی نام یک سایت از داشبورد خود انتخاب کنید. شما به صفحه نمای کلی سایت برای آن وب سایت هدایت می شوید. از اینجا می‌توانید تمام وب‌سایت‌هایی را که این سایت به آنها پیوند می‌دهد نیز مشاهده کنید. اسکرین شات زیر را ببینید:

ردیاب بک لینک وب سایت.
اسکرین شات از نمای کلی یک سایت.

از صفحه نمایش داده شده در بالا. شما می توانید تعدادی از اقدامات را انجام دهید. از جمله ویرایش لینک بدون بازدید از وب سایت. حذف پیوند یا انبوه انتخاب تعدادی پیوند و حذف آنها. همچنین می‌توانید ببینید که چه زمانی ایجاد شده است، چه تعداد پست در آن وب‌سایت به آن وب‌سایت پیوند داده می‌شوند و چه تعداد لنگر استفاده می‌شوند و غیره.

برخی از اقدامات مفیدی که می توان روی بک لینک های شما انجام داد.

چندین توابع برای این کار تعبیه شده است قابلیت ردیابی بک لینک. در اینجا لیستی از برخی از برجسته ترین آنها آورده شده است.

  • با یک کلیک یک یا چند بک لینک را حذف کنید.
  • پیوندهای برگشتی (لنگر یا URL و غیره) را به صورت جداگانه یا انبوه ویرایش کنید.
  • به راحتی ببینید آخرین بار چه زمانی لینک های یک وب سایت خاص را قرار داده اید.
  • لنگرهای استفاده شده و تعداد دفعاتی که از آنها استفاده کرده اید را مشاهده کنید.
  • به راحتی ببینید کدام یک از PBN های شما قبلاً پیوند خروجی به یک وب سایت دارند. بنابراین می توانید به راحتی لینک های جدیدی را به سایت هایی که در حال حاضر به آن وب سایت ندارند اضافه کنید.

و شما می توانید همه این کارها را انجام دهید، حتی بدون اینکه وارد وب سایت شوید! شما می توانید همه آن را از داخل داشبورد ما کنترل کنید. من مطمئن هستم که شما موافق خواهید بود که این یک ویژگی بسیار مفید است. و چیزی است که توسط آژانس های سئو، فروشندگان لینک و افراد خصوصی به طور یکسان مورد علاقه قرار خواهد گرفت.

پایگاه داده یک بار در روز به روز می شود. بنابراین اگر فقط یک لینک برگشتی قرار داده اید. تا زمانی که به‌روزرسانی بعدی همگام‌سازی اجرا نشود، در ردیاب پیوند نشان داده نمی‌شود.

با آخرین پست های وبلاگ همراه باشید!

در وبلاگ PBN ما مشترک شوید. به سادگی ایمیل خود را در زیر وارد کنید، دسته های مورد علاقه را انتخاب کنید و مشترک شوید. هنگامی که یک پست وبلاگ جدید در دسته بندی انتخابی شما منتشر می شود، به صورت خودکار یک ایمیل دریافت کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور