استراتژیهای برتر برای تلفیق API تماس SIP و SDK در یک برنامه

 عکس پروفایل نویسنده

samAlex Sam

سلام من الکس هستم. خواننده ای بی روح و علاقه مند به جویدن به روزرسانی در مورد روند و فناوری های آینده وب.

فن آوری های WebRTC و SIP جایگزین هیچ چیز قدیمی برای زیرساخت های VoIP نمی شوند. آنها فرض می کنند که با یک همکار هم زمان برای ارتباط ویدیویی و صوتی همکار کار می کنند. این یک شبکه حامل استاندارد ایجاد می کند که قادر به شناسایی طراحی برنامه و تلفیق SIP نیست. برای درک بهتر ، WebRTC و SIP با استفاده از برخی از برنامه های شخص ثالث برای پیشرفت سریع با یکدیگر کار می کنند. آنها اطمینان حاصل می کنند که یک راه حل سریع برای دستیابی به یک برنامه عالی مورد استفاده میلیون ها نفر ارائه می دهند. در این مقاله نحوه ادغام SIP فراخوانی API و SDK در برنامه Android مشاهده خواهد شد. در نتیجه ، می توانید تماس ها را دریافت کرده و تماس های VoIP / SIP را از طریق دستگاه های تلفنی و با استفاده از سیستم عامل های شخص ثالث کنترل کنید.

Power Of WebRTC And SIP Technologies

با قدرت فراخوانی voip با فناوری های api & sdk ، فراخوانی SIP به سرعت با راه حل کلی ادغام می شود. فناوری WebRTC فرض می کند برنامه ای را که دارای دامنه حیرت انگیزی از ارتباطات است نیز اندازه گیری کند. آنها به برنامه هایی بستگی دارند که برای پردازش صوتی و تصویری با Peer to Peer همکاری کنند. آنها با دستیابی به سطح بهینه در شناسایی ارتباطات ویدیویی ، در تلفن استاندارد رشد مداوم دارند. برای اطمینان از کنفرانس ویدئویی ، می تواند فناوری اهرمی WebRTC را برای تعریف با برنامه های کلی پیدا کند. این برنامه به شما امکان می دهد برنامه ای را ارائه دهید که با برخی از ویژگی های عملکرد عالی کاربر ، از اهرم فشار استفاده می کند.

1. Google Hangouts

Google تعداد قابل توجهی از android sip sdk و reverberation عبور از بخشها را برای WebRTC از Global IP Solutions خریداری کرد. گوگل تغییراتی ایجاد کرد و نوآوری را به IETF و W3C برد تا توافقنامه صنعت را بدست آورد. البته ، Google WebRTC را به عنوان یک فعالیت عمومی منتشر کرد. گروه Google Chrome سایت WebRTC را نگه می دارد. Google Hangouts تماس ها ، پیامک ها ، کنفرانس ویدیویی و توانایی اطلاع رسانی را در داخل برنامه ارائه می دهد. برنامه های مختلف بهتر از Google Hangouts شناخته شده اند. با این حال ، محصول Google معیار محکمی برای نمایش درجه و مهارت WebRTC است.

2. اختلاف

این اختلاف ابتدا برای سرویس دهی به شبکه بازی مبتنی بر وب ایجاد می شود و بیان می کند که بدون شک WebRTC می تواند به تکالیف مشابهی دست یابد. سپس ، یکبار کاربران با استفاده از برنامه های VoIP انجام می شدند. عدم انسجام حول یک گروه تماس صوتی ایجاد می شود و از WebRTC برای کمک به اطلاع رسانی درون برنامه ای استفاده می کند. با این حال ، آنها در ارائه افراد برای تماس ثابت شده اند. و مشتریان را قادر سازید تا آنجا که هر کسی تعداد نامحدودی از افراد را به تماس ها می شناسد ، اضافه کنید.

3. Facebook Messenger

فیس بوک در نتیجه تماس صوتی و تصویری ثابت را از طریق تماس های WebRTC و SIP ارسال می کند. همه آنها توسط WebRTC – تحت برنامه مسنجر اخیراً مستقل آن در هر دو ساختار همه کاره و مشتری وب ، تأمین می شوند. از آن زمان ، فیس بوک به شرط بندی در WebRTC ادامه داده و آن را برای پخش همزمان در Facebook Live تبدیل کرده است. آنها اطمینان حاصل می کنند که با فیس بوک که نتیجه ای ثابت در تماس SIP دارد ، ملاقات کنند.

درک فناوری های SIP و WebRTC

فن آوری های WebRTC و SIP بدون استفاده از ماژول های مختلف ، یک برنامه ساده را به مرحله مکاتبه برنامه ارائه می دهند. سپس ، این اطمینان را می دهد که صدای خارق العاده و تبادلات ویدئویی را بی وقفه ارائه می دهد. علاوه بر این ، WebRTC و بهترین نرم افزار voip یک مرحله منبع باز است که مکاتبات رسانه ای را برای کار در داخل صفحات سایت ارائه می دهد. کاربران ارزیابی کردند که تعداد برنامه های وب که WebRTC را برای داشتن یکپارچه سازی بهتر در برنامه های خود کاشته اند.

اگرچه WebRTC برای تبادل صدا / ویدئو از کنوانسیون SIP استفاده می کند ، اما برای انجام کارهای بیشتر می توان از آن استفاده کرد مفید بودن یک مشتری SIP به طور منظم از طریق صدای جرعه ای فراخوانی api & sdk ، که از طریق یک برنامه قابل حمل یا PC منتقل می شود ، به طور منظم به این مزایای SIP می رسد. در WebRTC ، سرویس گیرنده ها به برنامه های WebRTC مانند بحث متنی WebRTC برای اندروید یا برخی دیگر از برنامه ها در یک برنامه معمول دسترسی پیدا می کنند.

از طرف دیگر ، فراخوانی SIP برای رسیدگی به روشهای سیگنالینگ ضروری است. همچنین ، آنها مزایای زیادی در فراخوانی و روند ادغام همتایان دارند. بنابراین ، اجازه دهید پاسخ ها را به عنوان جزئیات برای مرجع شما مشاهده کنیم.

1. سازگاری

سازگاری برجسته ترین ویژگی است که می توانیم در تماس SIP ببینیم. آنها با دادن گزینه های محدود برای دسترسی به تبلت ها ، لپ تاپ ها و بسیاری از ابزارهای دیگر به بیشترین دستگاه ها اشاره می کنند.

2. کارایی افزایش یافته

SIP واقعیت گسترده را تسهیل می کند ، که از اواخر سال به شهرت رسیده است. واقعیت افزوده به طور م theثر تصویر مجازی را بر روی این شی reality واقعیت موجود که اطلاعات را از طریق دستگاه های تکنولوژیکی بدست می آورد ، به فعلیت می رساند. این امر باعث می شود نرم افزار تماس صوتی تنظیم منطقی تری داشته باشد.

3. مقیاس پذیری بالا

بسته به بررسی ها و گزارش ها ، پروتکل SIP به عنوان یکی از پروتکل های سیگنالینگ امیدوار کننده پذیرفته می شود. البته ، آنها انعطاف پذیری ، مقیاس پذیری بسیار خوبی را ارائه می دهند که دارای ویژگی های امنیتی داخلی است. سپس ، بدون در نظر گرفتن بسیاری از کاربران متوالی ، عملکرد کلی ارتباطات در زمان واقعی را افزایش می دهد.

4. خوانایی آسان

را فراهم می کند ، از طرف دیگر ، فراخوانی SIP و WebRTC با کشف روشهای گسترده ، اشکال زدایی را هدایت می کنند. آنها اطمینان حاصل می کنند که در مدیریت عملکرد کلی کارآیی ایجاد می کنند.

5. راه حل مقرون به صرفه

هزینه های ترتیب SIP با خدمات تماس تلفنی جدید و هزینه های حمل و نقل نسبت به سایر قراردادهای پرچم گذاری نسبتاً کم است. بعلاوه ، با استفاده از ترانکینگ ابر SIP ، هیچگونه اقدام صریح و اساسی در مواردی که به هیچ یک از خطوط تلفن وراثت برای ارتباط با هر سازمان خصوصی یا باز نیاز نداشته باشد ، ضروری است.

اصل کار زیرساخت SIP

زیرساخت SIP از چندین استاندارد استفاده می کند و پروتکل هایی را برای مدیریت عمیق همه چیز ارائه می دهد. آنها از ارائه نتایج سطح بالا در اصطلاحات و مفاهیم مربوطه اطمینان حاصل می کنند. آنها اطمینان حاصل می کنند که دستیابی به عملکردهای مشابه به تماس های WebRTC و SIP بستگی دارد. از طرف دیگر ، ارتباطات تجربه ای بدون دردسر در مکان یابی یکدیگر دارند. این به عنوان یک دیوار آتش عمل می کند و برای محافظت از امنیت دور می زند.

روش کار SIP API Infrastructure شخص ثالث

 • CONTUS Fly : Contus یک سیستم عامل ارتباطی درجه یک است که ارسال پیام و پیام فوری را برای کاربران تضمین می کند. از این رو ، باعث ایجاد مشارکت در کاربر می شود تا پرسنل را با استفاده از ابزارهای صوتی و تصویری ساده و سر راست گپ بزند.
 • Counterpath بهترین بستر ارتباط متقابل برای اطمینان از پیام رسانی و چت API برای کاربران است. این پیام های فوری و صوتی را برای کار برای ایجاد یک پروژه جدید برای تجربه کاربر ارائه می دهد. این پلتفرم ارائه یک نتیجه سریع برای ایجاد چت های فوری را فراهم می کند.
 • Exotel: قابل اعتمادترین بستر ارتباط ابری است که برای پیام های صوتی و تأیید کاربر به API بستگی دارد. آنها می توانند دسترسی به توسعه راه حل را به پروتکل پوشاندن بستگی داشته باشند. آنها API ارائه می دهند که از شرکت ها برجسته تر است تا ارتباطات آنها را بهتر جریان دهند.
 • پروتکل SIP چگونه کار می کند؟

  اساساً ، SIP پایه و اساس هر یکپارچه سازی تماس صوتی جرعه ای است ، که برای نام گسترده ای که به راحتی شناخته می شود در حال انجام است. از ابزارهای ارتباطی به طور مستقیم از تلفن های محل کار ، تلفن های نرم به تلفن های همراه نیز. از SIP برای تماس های صوتی / تصویری استفاده شده است و در عین حال قصد دارد صرافی های دیگری مانند طراحی جلسه بازی یا کار با دستگاه آب نبات اسپرسو را هموارتر کند. SIP اساساً شامل سه نوع قسمت برای هر جریان مکالمه است.

  1. User-agent

  هنگامی که مشتری از طریق هر برنامه VoIP یا از طریق یک برنامه محصول یا تلفن VoIP تماس می گیرد ، مشتری با کمک فرار VoIP از طریق یک کارگر برنامه صحبت می کند یا هر شبکه مبادله باز در مرحله بعد ، بخش واسطه ارائه منطقی خاص است که در آن این واسطه ها ممکن است درخواست را طبق مشخصات مشتری پیش ببرند یا رد کنند.

  2. پراکسی ها

  منطقه تلفن SIP بدون کشش زیاد به سمت خواستگاری به یک مکان مناسب به آن رسیدگی می کند. تقاضای دعوت بیانگر گفتمان بین دو مشتری است. سرانجام ، خداحافظ تقاضا پایان این تبادل است.

  3. سرورهای ثبت

  انگیزه کارگر ضبط کننده تلفیق آدرس IP فعلی با آدرس VoIP مشتری و کمک به حفظ پایگاه اطلاعات منطقه است. همانطور که از نام آن مشخص است ، سودمندی این درخواست ها در جایی که خواسته های ثبت نام ، کارگر SIP را نشان می دهد ، بسیار مستقیم است.

  بنابراین SIP چه ارتباطی با WebRTC دارد؟

  WebRTC با تمام موقعیت های رخ داده در SIP مشخص می شود. دقیقاً مانند SIP ، نشست رسانه ای را بین دو نقطه انتهایی مرتبط با IP ایجاد می کند و از RTP استفاده می کند. پس از پایان پرچم گذاری ، می توان آنها را برای ارتباط در صفحه رسانه شناسایی کرد. این برنامه از SDP برای به تصویر کشیدن مرزهای مکاتبات جریان رسانه ای استفاده می کند. WebRTC استفاده از پیام های SIP در صفحه پرچم گذاری را به جای پرچم گذاری واقعی ، یعنی ارسال و دریافت پیام های SDP موضوع برنامه ، دستور نمی دهد.

  به همین ترتیب از برخی جرعه های اختیاری فراخوانی api برای ios در صفحه رسانه استفاده می کند: استفاده از کدهای صریح برای در یافتن اهداف ارتباطی محدوده خاصی داشته باشید. استفاده از SRTP برای ارائه قدرتمندترین رمزگذاری و تأیید پیام برای بسته های رسانه ای است. از برنامه Session Traversal برای NAT و عبور از شبکه استفاده می کند. قبل از تمرکز بر وجود تمایزها یا مرتبط بودن آنها ، اجازه دهید روش های مختلف برای تحقق آن را بررسی کنیم.

  1. هواپیمای سیگنالینگ

  با این فرض که چارچوب SIP فعلی شما به یک کنگره علامت گذاری جایگزین تغییر نمی کند ، در آن مرحله ، WebRTC باید جایگاه خود را بدست آورد . اطمینان حاصل کنید که از SIP به عنوان پشته پرچم دار خود برای برنامه های دارای قدرت WebRTC استفاده کنید. به همین ترتیب می توانید از پاسخ پرچم دار دیگری برای برنامه دارای توانمندی WebRTC خود استفاده کنید. برای افزودن یک درب علامت گذاری برای تفسیر بین SIP و علامت گذاری کنونی یک نکته را بیان کنید.

  2. هواپیمای رسانه

  در آن مرحله ، انتخاب یک نوآوری مناسب SIP در WebRTC که دارای بسیاری از ورودی های SIP و مدیریت های خرابکاری Sips است ، یک ایده ایده آل است. گزینه دیگری که ممکن است انتخاب کنید به بنیاد فعلی شما متکی است و تجارت شما در گسترش آن فکر می کند. بنابراین انتخاب راه صحیح به ساختار منوط به پاسخگویی به این سالات است.

  نتیجه گیری

  ما از بحث فوق درباره نحوه ادغام SIP فراخوانی API و SDK در برنامه Android ایده روشنی خواهیم داشت. با ویژگی ها و ویژگی های آن ، ما می دانیم که چگونه مراحل را به سرعت انجام دهیم. با استفاده از تماس WebRTC و SIP ، فرایند صورت می گیرد و با ارتباط صوتی کنترل می شود.