داستان های برتر: «دستگاه بی سیم» گوگل، نشت Z Fold 4

در برترین داستان های این هفته: یک «دستگاه بی‌سیم» ناشناخته از Google در FCC ظاهر می‌شود، جزئیات Samsung Galaxy Z Fold 4 از طریق آمازون به بیرون درز می‌کند، به‌روزرسانی آگوست سری پیکسل با تأخیر مواجه می‌شود و موارد دیگر.

این هفته دستگاه جدیدی از Google در FCC با توصیف مبهم «دستگاه بی‌سیم» ثبت شد. بر اساس شواهد موجود، ما چند توضیح قابل قبول برای این که این محصول مرموز Google می تواند باشد، از جمله یک دستگاه جدید Nest ارائه کردیم.

این ما را به این باور می‌رساند که «دستگاه بی‌سیم» امروز گوگل احتمالاً چیزی در خط تولید Nest است. در حالی که گوگل در پاییز به طور موثر در Google I/O نشان داد که چه انتظاراتی از Pixel دارد، این شرکت در مورد نسل بعدی اسپیکرهای خانه هوشمند، دوربین ها و موارد دیگر خود را مورد آزار قرار نداده است.

تنها چند روز تا رونمایی رسمی باقی مانده است، گلکسی زد فولد 4 این هفته در فهرست کامل آمازون ظاهر شد. همانطور که انتظار دارید، این لیست شامل تعداد کمی از تصاویر رسمی محصول، مشخصات و جزئیات دیگر در مورد گوشی تاشو بعدی سامسونگ بود که مهم‌ترین آنها رونمایی از S Pen اصلاح‌شده بود.

تصویر دیگر یک قاب S Pen جدید برای Galaxy Z Fold 4 را در رنگ خاکستری مایل به سبز نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد با گوشی درون آن مطابقت دارد. قلم نیز با آن رنگ مطابقت دارد. این قطعا قابل توجه است، زیرا مشکی تنها و تنها گزینه S Pen سال گذشته بود. این کیس همچنین دارای نوعی خط در کنار قلم S است، اما بلافاصله مشخص نیست که چه هدفی را دنبال می کند.

گوشی‌های پیکسل گوگل، با خروج از برنامه معمول، وصله امنیتی آگوست دوشنبه گذشته را دریافت نکردند. در حالی که یک «بولتن به‌روزرسانی پیکسل» تغییراتی را که در آن وصله آگوست رخ می‌دهد به تفصیل شرح داد، تنها چیزی که تاکنون منتشر شده است اصلاح جزئی در وصله جولای است.

گوگل 40 CVE را در میان «کامپوننت‌های هسته» و «پیکسل» فهرست می‌کند که توسط سطح وصله 05-08-2022 پرداخته شده‌اند. آسیب‌پذیری‌ها از متوسط ​​تا بحرانی متغیر هستند و اجزایی مانند هسته، مودم و دوربین را پوشش می‌دهند.

با این حال، بدیهی است که این به روز رسانی به تعویق افتاد زیرا تصاویر OTA در ساعت 10 صبح به وقت محلی نرسیدند. شواهد دیگری مبنی بر تاخیر از سوی Verizon ارائه شده است که جزئیاتی را درباره به‌روزرسانی غیرمنتظره برای پیکسل 6 و 6 پرو منتشر کرده است.

تیم APK Insight ما در این هفته متوجه شد که Google TV در حال آماده سازی برای راه اندازی مجموعه ای از 50 کانال پخش رایگان است. یک گرافیک درون برنامه‌ای فهرستی از بیش از نیمی از این کانال‌ها را با گزینه‌هایی برای اخبار، ورزش، برنامه‌های تلویزیونی و فیلم‌ها نشان داد.

برای روشن بودن، اینها از سایر گزینه های موجود در Google TV امروز متمایز هستند، زیرا این ادغام ها نیاز به دانلود یک برنامه دارند، در حالی که متن جدید می گوید کانال ها “بدون نیاز به” در دسترس هستند […] دانلود.” به طور واضح تر، لانچر از آنها به عنوان “کانال های تلویزیون گوگل” یاد می کند.

در جای دیگری از اخبار Google TV، یک صفحه پشتیبانی نشان داده است که Chromecast با Google TV ممکن است به زودی بر اساس وصله امنیتی آگوست 2022 به‌روزرسانی دریافت کند. با این حال، پیوند به بولتن مربوط به آن به‌روزرسانی منجر به یک صفحه خطا می‌شود که اطمینان از جدول زمانی مورد نظر Google را دشوار می‌کند.

از یک طرف، کمی تعجب آور است که ببینیم گوگل دوباره کروم کست را به این سرعت به روز می کند. با این حال، به‌روزرسانی ماه گذشته فقط سطح امنیتی می 2022 را نشان می‌دهد، به این معنی که وصله آگوست در برنامه بعدی قرار می‌گیرد، زیرا دقیقاً یک چهارم سال بعد سقوط می‌کند.

بقیه خبرهای برتر این هفته به شرح زیر است:

اندروید |

برنامه ها و به روز رسانی ها |

کروم / سیستم عامل |

دستیار گوگل |

ساخته شده توسط گوگل |

سامسونگ |

فیلم ها |

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: