سیستم عامل TiVo Stream یک شریک تلویزیون هوشمند دریافت می کند

TiVo نامی است که بیشتر به خاطر دستگاه DVR خود در اوایل دهه 2000 شناخته می‌شود، اما در سال‌های اخیر، این شرکت به سمت پخش جریانی با TiVo Stream 4K بر اساس پلت‌فرم Android TV گوگل رفته است که در سال 2020 وارد بازار شد. TiVo برنامه‌های خود را برای انتقال به تلویزیون‌های هوشمند مناسب و رقابت با تلویزیون اندرویدی گوگل فاش کرده است.

NextTV گزارش داد که شرکت شریک TiVo، Xperi، برنامه‌هایی برای تولید تلویزیون‌های هوشمند مبتنی بر «سیستم‌عامل TiVo Stream» در سال 2023 با یک شریک سازنده ناشناس دارد. این سیستم‌عامل پس از خرید Vewd، یک شرکت نرم‌افزار تلویزیونی مستقر در نروژ توسط Xperi، جمع‌آوری شد.

ظاهرا اکسپری با یک سازنده تلویزیون که نامش فاش نشده است، یک توافقنامه “پایه” امضا کرده است. جان کرشنر، مدیر عامل Xperi، گفت که این سازنده یک «ارائه‌دهنده پیشرو در سطح 2 است که چندین تلویزیون با برندهای مختلف تولید می‌کند».

نکته قابل توجه در مورد همه اینها این است که برخلاف دانگل TiVo Stream 4K 2020، این تلویزیون های هوشمند نه مبتنی بر سیستم عامل Android TV باشد. TiVo Stream 4K قبلاً از “Operator Tier Lite” Android TV استفاده می کرد که امکان تغییرات بیشتری را در پلتفرم زیرین فراهم می کرد. تجربه TiVo حول اتصال پلتفرم‌ها و سرویس‌های پخش مختلف به یک مکان مرکزی شکل گرفته است، دقیقاً مانند تلاش‌های Google با Google TV.

سال گذشته انتظار می رفت که TiVo پس از اقدامات گوگل با پلتفرم گوگل تی وی، سیستم عامل Android TV را به طور کامل کنار بگذارد، اما این شرکت از آن زمان به شدت این ایده را رد کرده و گفته است که سخت افزارهای استریم مبتنی بر اندروید بیشتری در نظر گرفته شده است. مشخص نیست که آیا این برنامه ها برای ارائه سیستم عامل خود به تلویزیون های هوشمند، این برنامه ها را در هر ظرفیتی تغییر می دهد یا خیر.

اطلاعات بیشتر در Android TV:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: