کلید امنیتی Titan جدید در فروشگاه Google موجود است

در جریان اجلاس سایبری آسپن امروز در شهر نیویورک، ما آخرین نسخه کلید امنیتی Titan خود را ارائه کردیم که اکنون در فروشگاه Google موجود است. در طول سال 2024، ما همچنین توزیع 100000 کلید امنیتی جدید را بدون هیچ هزینه ای برای کاربران پرخطر جهانی در کنار شرکای صنعتی خود آغاز خواهیم کرد.

چرا ما با کلیدهای امنیتی شروع کردیم

رمزهای عبور دزدیده شده یکی از بزرگترین تهدیدها برای امنیت آنلاین است و ما برای اولین بار در سال 2018 کلید امنیتی Titan را برای دفاع در برابر حملات فیشینگ معرفی کردیم و مانع از دسترسی بازیگران بد به حساب Google شما می‌شویم. با این حال، ما فکر می کنیم بهترین راه برای از بین بردن خطرات رمز عبور این است که به طور کلی از شر آنها خلاص شویم. به همین دلیل است که در اوایل سال جاری به توسعه کلیدهای عبور کمک کردیم و پشتیبانی از کلیدهای عبور را در همه حساب‌های Google اعلام کردیم. کلیدهای عبور راه ساده‌تر و ایمن‌تری برای ورود به حساب‌های شما بدون نیاز به رمز عبور هستند. آنها از اعتبار FIDO2 و رمزنگاری استفاده می کنند، بنابراین شما می توانید از دستگاه های موجود خود برای تأیید ایمن استفاده کنید.

کلید امنیتی Titan سازگار با کلید عبور

ما در مورد پتانسیل کلیدهای عبور هیجان زده هستیم، اما می دانیم که هیچ گلوله نقره ای امنیتی برای همه وجود ندارد. برخی از افراد به راه حلی نیاز دارند که به تلفن های هوشمند وابسته نیست یا از دستگاه هایی استفاده می کنند که از کلیدهای عبور پشتیبانی نمی کنند – همه رویکردهای امنیتی متفاوتی دارند، اما همه ما یک هدف مشترک داریم: توقف حملات. به همین دلیل است که ما عمداً جدیدترین کلیدهای امنیتی Titan را طراحی کردیم تا رمزنگاری امن کلیدهای عبور را روی یک قطعه سخت افزاری قابل حمل در بر بگیرد.

مطالب پیشنهادی  ارائه آموزش علوم کامپیوتر به 11 میلیون دانش آموز

دو مدل جدید معرفی‌شده جایگزین دستگاه‌های USB-A و USB-C فعلی ما خواهند شد و هر دو قابلیت NFC را برای اتصال آسان و سریع با دستگاه‌های تلفن همراه ارائه می‌کنند. کلیدهای جدید همچنین می‌توانند بیش از 250 کلید عبور منحصر به فرد را ذخیره کنند – فضای ذخیره‌سازی کافی برای کاربران برای ثبت آن‌ها با تمام سرویس‌های مورد علاقه‌شان که از کلیدهای عبور پشتیبانی می‌کنند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور