برچسب‌های کاشی «گمشده و پیدا شده» نیازی به باتری ندارند

Tile سال‌هاست که با برچسب‌های ردیاب خود، یافتن اقلام گمشده را آسان کرده است، اما این شرکت اکنون گزینه جدیدی را معرفی کرده است. برچسب‌های «گمشده و یافت شده» Tile از یک کد QR ساده برای کمک به شما در ردیابی یک مورد گم شده استفاده می‌کنند و نیازی به باتری ندارد و نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی را محدود می‌کند.

برچسب‌های «گمشده و پیدا شده» در اصل فقط برچسب‌های کوچکی هستند که می‌توانید به هر چیزی اضافه کنید و یک کد QR کوچک روی برچسب داشته باشید. کد منحصر به فرد را می توان اسکن کرد و شامل اطلاعات تماس شما برای کمک به بازیابی وسایل گم شده خود می شود. همچنین یک پیام شخصی در آن صفحه وجود دارد که توسط برنامه Tile ارائه می شود.

بدیهی است که این یک راه حل با فناوری پایین است که تقریباً معادل نوشتن شماره تلفن خود بر روی هر چیزی است که می خواهید بازیابی کنید. اساساً، مزیت اینجا این است که می‌توانید پس از افزودن برچسب، جزئیات را تغییر دهید، مثلاً اگر جابه‌جا می‌شوید، شماره تلفن خود را تغییر می‌دهید یا فقط باید پیام خاصی را وارد کنید.

در حالی که بسیار ساده است، استفاده از آن نسبت به راه حل های با تکنولوژی بالا مزایایی دارد.

برای مثال، این برچسب ها هرگز به باتری نیاز نخواهند داشت. در صورت از بین رفتن باتری غیرقابل تعویض، مانند برخی از ردیاب‌های کوچک‌تر Tile، هرگز نیازی به تعویض باتری یا تعویض ردیاب نخواهید داشت.

مزیت دیگر در اینجا حفظ حریم خصوصی است. در حالی که جزئیات تماس خود را فقط با یک اسکن دور می‌گذارید، این برچسب‌های کد QR موقعیت مکانی شما را ردیابی نمی‌کنند. AirTags اپل مکالمه‌ای را در مورد پیامدهای حریم خصوصی دستگاه‌های ردیاب مطرح کرده است، زیرا برخی از بازیگران بد از آنها برای اهداف پلید استفاده کرده‌اند.

مطالب پیشنهادی  پیشرو در حالت محیطی تبلت پیکسل و تهدید داک آیپد

کاشی فقط 14.99 دلار برای سه ورق از این برچسب های “گمشده و پیدا شده”، با 15 برچسب در مجموع هزینه می کند. بدیهی است که اینها هم با اندروید و هم با iOS کار می کنند.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور