TikTok دستورالعمل های انجمن را برای گنجاندن محتوای هوش مصنوعی به روز کرد

TikTok دستورالعمل های انجمن خود را به روز کرده است که از 21 آوریل 2023 اجرایی می شود.

دستورالعمل‌های به‌روزرسانی شده، اصول جامعه TikTok را معرفی می‌کند که اعتدال محتوا را برای حمایت از حقوق بشر و چارچوب‌های قانونی بین‌المللی راهنمایی می‌کند.

TikTok با بیش از 100 سازمان در سراسر جهان برای تقویت قوانین خود برای مقابله با تهدیدات جدید و کاهش آسیب احتمالی کاربران کار کرد.

تغییرات کلیدی در دستورالعمل‌های انجمن در مورد رسانه‌های مصنوعی، قبیله‌ها و یکپارچگی مدنی و انتخابات اعمال می‌شود.

محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی

TikTok “رسانه مصنوعی” را به عنوان محتوای ایجاد شده یا اصلاح شده توسط هوش مصنوعی تعریف می کند. در حالی که هوش مصنوعی و فناوری‌های مرتبط به سازندگان اجازه می‌دهند تا خود را به روش‌های جدید بیان کنند، آنها همچنین می‌توانند مرز بین واقعیت و تخیل را برای بینندگان محو کنند.

سازندگان باید برای کاهش خطرات احتمالی انتشار اطلاعات نادرست، رسانه های مصنوعی یا تغییر یافته را به عنوان رسانه های مصنوعی برچسب گذاری کنند.

برای کاهش آسیب‌های احتمالی، رسانه‌های مصنوعی حاوی افراد خصوصی واقعی ممنوع است. افراد خصوصی شامل افراد زیر 18 سال و بزرگسالانی هستند که شخصیت های عمومی نیستند. استفاده از شخصیت های عمومی بالای 18 سال – مقامات دولتی، سیاستمداران، رهبران تجاری و افراد مشهور – مجاز است، اما با محدودیت.

سازندگان نباید از رسانه‌های مصنوعی برای نقض سیاست‌های ضد سخنان مشوق نفرت، بهره‌کشی جنسی و آزار و اذیت شدید استفاده کنند. آنها همچنین باید رسانه های مصنوعی و محتوای دستکاری شده را که صحنه های واقع گرایانه را با افراد، مکان ها یا رویدادهای جعلی به تصویر می کشد، به وضوح افشا کنند.

از شخصیت‌های عمومی نمی‌توان در صوت یا ویدیوهای مصنوعی برای تأییدهای سیاسی یا تجاری برای گمراه کردن کاربران در مورد مسائل مالی یا سیاسی استفاده کرد.

با این حال، می توانید از رسانه های مصنوعی در محتوای هنری و آموزشی استفاده کنید.

حفاظت از قبایل

خط‌مشی‌های TikTok در حال حاضر شامل قوانینی هستند که برای محافظت از افراد و گروه‌هایی با ویژگی‌های خاص در برابر رفتار نفرت‌آمیز، سخنان مشوق نفرت‌انگیز و ایدئولوژی‌های نفرت‌آمیز هستند.

با دستورالعمل‌های جدید، این پلتفرم، قبیله‌ها را به فهرست ویژگی‌های محافظت‌شده، از جمله قومیت، جنسیت، نژاد، مذهب و گرایش جنسی اضافه کرد.

در حالی که TikTok محتوای انتقادی را برای شخصیت‌های عمومی اجازه می‌دهد، همانطور که در بالا تعریف شد، زبانی را که همه را آزار می‌دهد، تحقیر، تهدید یا توهین می‌کند ممنوع می‌کند.

کاربران می توانند از منابع و ابزارهای ارائه شده توسط TikTok برای شناسایی رفتار قلدری و پیکربندی تنظیمات خود برای جلوگیری از تأثیر بیشتر آن استفاده کنند.

صداقت مدنی و انتخاباتی

TikTok با اشاره به اینکه انتخابات برای گفت‌وگوی اجتماعی و حفظ ارزش‌های اجتماعی ضروری است، اخیراً بر تلاش‌های ادعایی خود برای تشویق بحث‌های موضوعی با حفظ وحدت تأکید کرد.

برای رسیدن به این هدف، تبلیغات سیاسی، تبلیغات و جمع آوری کمک های مالی توسط سیاستمداران یا احزاب ممنوع است. این خط‌مشی برای تبلیغات سنتی و محتوای جبران‌شده سازنده اعمال می‌شود.

TikTok ادعا می‌کند که از تبادل ایده‌های مدنی آگاهانه برای ترویج مکالمات سازنده بدون اجازه دادن اطلاعات نادرست در مورد فرآیندهای رأی‌گیری و نتایج انتخابات پشتیبانی می‌کند. محتوایی که شامل ادعاهای تأیید نشده درباره نتایج انتخابات باشد، واجد شرایط نمایش در فید For You نخواهد بود.

قبل از اعمال این تغییرات در ماه آینده، ناظران آموزش های بیشتری در مورد اجرای موثر آنها خواهند دید.

آیا تغییرات اخیر از ممنوعیت های بیشتر TikTok جلوگیری می کند؟

به نظر می‌رسد که دستورالعمل‌های انجمن به‌روزرسانی شده TikTok و توضیح اصول انجمن سعی در شفاف‌سازی بیشتر دارد و محیطی امن، فراگیر و معتبر را برای همه کاربران ایجاد می‌کند.

TikTok قصد دارد به سرمایه گذاری در اقدامات ایمنی برای تشویق خلاقیت و ارتباط در جامعه جهانی یک میلیارد کاربر خود در سراسر جهان ادامه دهد.

آخرین تغییرات TikTok برای بهبود شفافیت، کاهش آسیب و ارائه محتوای با کیفیت بالاتر برای کاربران ممکن است بخشی از تلاش‌ها برای جلوگیری از ممنوعیت این برنامه در ایالات متحده باشد.

این هفته، کمیته انرژی و بازرگانی مجلس نمایندگان یک جلسه استماع کامل کمیته با شو چو، مدیر عامل TikTok برگزار خواهد کرد که چگونه کنگره می تواند از حریم خصوصی داده های کاربران و کودکان ایالات متحده در برابر آسیب های آنلاین محافظت کند.

سازمان‌هایی مانند پروژه نظارت بر فناوری نیز درباره خطراتی که شرکت‌های بزرگ فناوری مانند آمازون، اپل، گوگل و متا ایجاد می‌کنند، ابراز نگرانی کرده‌اند.


تصویر ویژه: BigTunaOnline/Shutterstock

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور