پشتیبانی Thunderbird AVIF | avif.io ✨

AVIF چیست؟

دیجیتالی شدن به فشرده سازی فایل بستگی دارد زیرا می تواند زیرساخت شبکه منابع خود را حفظ کند. هدف بلندمدت AVIF کارآمدتر کردن ترافیک داده و جایگزینی فرمت JPEG پرکاربرد است. AVIF در مقایسه با JPEG کیفیت و فشرده سازی تصویر عالی تری را ارائه می دهد. شرکت های صنعت دیجیتال علاقه مند به اجرای فرمت تصویر جدید هستند. فرمت تصویری که بهترین فشرده سازی را با طیف وسیعی از گزینه های موجود ترکیب می کند AVIF است. فشرده سازی داده ها به صورت بدون اتلاف و همچنین بدون اتلاف امکان پذیر است. مانند سایر فرمت های تصویری و گرافیکی، کانال آلفا اطلاعات اضافی در مورد مناطق شفاف تصویر را ذخیره می کند. داده های شفافیت به عنوان اشیا در رابط هایی مانند رابط های کاربری و کلاژها و آرم های شرکت منتشر می شوند. AVIF همچنین از فضاهای رنگی گسترده (Wide Color Gamut، WCG) و عملکردهایی مانند دانه‌بندی، کم‌نمونه‌سازی رنگ و HDR (محدوده دینامیکی بالا) پشتیبانی می‌کند.

تاندربرد چیست؟

Thunderbird یک برنامه رایگان، منبع باز و چند پلتفرمی برای مدیریت ایمیل، فیدهای خبری، چت ها و گروه های خبری است. این یک برنامه ایمیل قدرتمند و در عین حال آسان برای استفاده است. Thunderbird عمدتاً توسط داوطلبان و کارکنان حقوق بگیر توسعه، آزمایش، ترجمه و پشتیبانی می‌شود. Thunderbird یک پروژه مستقل است که توسط انجمن Thunderbird توسعه یافته است. شورای تاندربرد که توسط جامعه تاندربرد انتخاب می شود، تیم و بودجه را مدیریت و نظارت می کند. مشارکت های انجمن Thunderbird توسعه Thunderbird را امکان پذیر می کند. Thunderbird دیگر توسط Mozilla Corporation، سازنده فایرفاکس و Mozilla Messaging توسعه داده نمی شود. با این حال، موزیلا به پشتیبانی از Thunderbird با میزبانی بسیاری از منابع خود ادامه می دهد. Thunderbird به صورت رایگان در دسترس است. Thunderbird چندین ویژگی هیجان انگیز دارد. Thunderbird به شما کنترل و مالکیت کامل بر ایمیل شما می دهد. Thunderbird افزونه های زیادی را برای گسترش و سفارشی کردن تجربه ایمیل شما ارائه می دهد. ریشه تاندربرد در موزیلا نهفته است، بنابراین به مانیفست موزیلا، تعهدی به اینترنت باز، در دسترس و برابری طلب پایبند است.

پشتیبانی AVIF

Thunderbird از 15.09.2020 از AVIF پشت پرچم توسعه دهنده پشتیبانی می کند. مطمئن شوید که از آخرین نسخه Thunderbird استفاده می کنید. Tools -> Options -> Advanced -> General را انتخاب کرده و روی دکمه Config Editor کلیک کنید. مطمئن شوید که image.avif.enabled به صورت دستی برای AVIF روی true تنظیم شده است.

تاندربرد در مورد تنظیمات مودال گفتگو
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  تبدیل به AVIF - لیستی از همه نرم افزارها