دریافت کنندگان صندوق بنیانگذاران سیاه امسال در آفریقا و اروپا

در سال 2022، تنها 1 درصد از کل سرمایه گذاری های مخاطره آمیز به شرکت های سیاه بنیان گذاشته شد. از سال 2020، ما بیش از 45 میلیون دلار بودجه نقدی به 547 بنیانگذار سیاهپوست از طریق صندوق بنیانگذاران سیاه پوست Google for Startups در آفریقا، برزیل، اروپا و ایالات متحده ارائه کرده ایم. دریافت‌کنندگان استارت‌آپ پس از انتخاب شدن، بیش از 400 میلیون دلار سرمایه‌گذاری اضافی جمع‌آوری کرده‌اند و از وجوه غیرکاهشی برای ایجاد شغل و افزایش درآمد خود استفاده کردند.

هفته گذشته، با استقبال از 32 نفر از دریافت‌کنندگان صندوق بانیان سیاه‌پوست 2023 از سراسر اروپا و آفریقا در کیپ تاون، شش ماه پشتیبانی و برنامه‌ریزی عملی را به پایان رساندیم. من مفتخر بودم که از بنیانگذاران با یک سخنرانی کلیدی، گفتگوی کنار آتش و پرسش و پاسخ استقبال کنم تا از بنیانگذاران سیاه پوستمان حمایت بی‌دریغ نشان دهم.

با بیش از 50 درصد رهبری زنان و نمایندگی بیش از 12 کشور، گروه صندوق بنیانگذاران سیاه پوست امسال در اروپا و آفریقا چیزی استثنایی نیست. از ساختن پلتفرم‌های سرمایه‌گذاری متمرکز بر زنان گرفته تا استفاده از هوش مصنوعی در حمایت از جویندگان کار که اغلب نادیده گرفته می‌شوند، برای Google برای ادامه نقش خود در حمایت از رشد این شرکت‌ها هیجان‌زده هستم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور