دریافت کنندگان جوایز تحقیقات آموزشی CS ما در سال 2022

یادداشت سردبیر: تحقیقات آموزش علوم کامپیوتر گوگل (CS-ER) جوایز تأمین یک سال بودجه برای تحقیقات علمی و ایده های مرحله آزمایشی با تمرکز بر بهبود یادگیری و آموزش CS. پست امروز توسط دکتر آین گرومز و دکتر استفانی مارشال نوشته شده است که تحقیقات آنها در زمینه علوم، فناوری، مهندسی و آموزش ریاضیات (STEM) جایزه CS-ER 2022 را دریافت کرد. درباره دیگری ما بیشتر بدانید دریافت کنندگان جایزه CS-ER 2022.

در یک روز ابری، صندوق‌های ورودی‌مان را بررسی کردیم تا دعوت‌نامه‌ای ویژه از دکتر تامارا پیرسون، مدیر مرکز تعالی زنان اقلیت کالج اسپلمن در STEM پیدا کنیم.

یادداشت او می‌گوید او با Google همکاری می‌کند تا از یک استراحت سه روزه «مراقبت و ایجاد» در ناپا، کالیفرنیا، برای 10 محقق CS زن سیاه‌پوست حمایت کند. ما مشتاقانه چمدان‌هایمان را بسته‌ایم، و هیجان‌زده بودیم که فضا را با دیگر دانشگاهیان که علاقه‌مند به بهبود آموزش و یادگیری CS بودند به اشتراک بگذاریم. لحظه ای که به نپا رسیدیم، می دانستیم که این عقب نشینی ویژه است.

The Care and Create Retreat همانطور که نامش وعده داده بود عمل کرد: محیطی قابل اعتماد، حمایتی و مراقبتی برای محققان زنان سیاه پوست ایجاد کرد. فرصتی برای تأمل «به‌عنوان گروهی و فردی» درباره فضایی که در اختیار گرفته‌ایم و فضایی که به‌عنوان زنان سیاه‌پوست در دانشگاه که برابری آموزشی مطالعه می‌کنند، رها می‌کنیم، وجود داشت. و زمانی برای خودمراقبتی وجود داشت، که جرقه گفتگوهای بیشتری در مورد اینکه چقدر زمان کمی با کیفیت برای خود اختصاص می‌دهیم برانگیخت. در جامعه و در زندگی حرفه‌ای و شخصی ما، زنان سیاه‌پوست اغلب به‌عنوان مراقب یا «مادر دیگری» قرار می‌گیرند. اما به مدت سه روز در ناپا، بالاخره فضایی کوچک و صمیمی برای دیده شدن و مراقبت از آنها به عنوان موجودات کامل داشتیم. عقب نشینی به ما این امکان را داد که اولاً ارزش خود را به عنوان زنان سیاه پوست در آغوش بگیریم و در عین حال ارزشی را که برای حوزه تحقیقاتی به ارمغان می آوریم ارج می نهیم.

ما خوشحالیم که پیشنهاد تحقیقاتی ما، که از این عقب نشینی به وجود آمده است، جایزه تحقیقات آموزش علوم رایانه (CS-ER) 2022-23 Google را دریافت کرده است. مطالعه ما بررسی خواهد کرد که چگونه ایالت ها زیرساخت های سیاستی را برای حمایت از آموزش CS متمرکز بر عدالت ایجاد کرده اند. امیدواریم یافته‌های پژوهشی ما به ایجاد دسترسی بیشتر به فرصت‌های یادگیری CS، به ویژه برای جوانان محروم در سراسر ایالات متحده کمک کند. این مطالعه تحقیقاتی را در سال آینده در کنار سایر دریافت‌کنندگان جایزه CS-ER انجام خواهیم داد. به عنوان اولین همگروه CS-ER که تمام زنان را تشکیل می دهد، از اینکه با این محققان در ارتباط هستیم سپاسگزاریم. درباره کار و داستان های ما بیشتر بدانید.