Thijs de Valk از سمت مدیر عامل Yoast • Yoast کناره گیری می کند

از امروز، Thijs de Valk دیگر مدیر عامل Yoast نیست. او تصمیم گرفت کناره گیری کند و رویاهای دیگری را دنبال کند. Newfold Digital و Yoast دلتنگ او خواهند شد و می خواهند از او به خاطر وقتش در Yoast و همه کارهای فوق العاده ای که انجام داده است تشکر کنند.

حرفه Thijs در Yoast

Thijs یکی از اولین یواسترها بود. او در سال 2012 به عنوان یکی از اولین کارمندان به این شرکت پیوست. او به عنوان یک مهندس پشتیبانی شروع به کار کرد، مشاوره سئو انجام داد، به عنوان یک بازاریاب فعال بود و بعداً به عنوان مدیر ارشد بازرگانی ما خدمت کرد.

در یک سال و نیم گذشته، Thijs مدیرعامل Yoast بود. او در سال اول پس از اکتساب، شرکت را با موفقیت رهبری کرد، که در آن یوست باید با ساختار نیوفولد سازگار می شد. علاوه بر آن، او راه اندازی Yoast SEO برای برنامه Shopify را آغاز کرد و یک CMS کاملاً جدید را برای شرکت وردپرس ما به ارمغان آورد. و همین چند هفته پیش، او صحنه وردکمپ آسیا را تکان داد.

در جستجوی یک رهبر تجاری جدید

با خروج Thijs، Yoast به دنبال یک رهبر تجاری جدید خواهد بود. ما امیدواریم که با یک رهبر تجاری جدید و فوق العاده به نیروها بپیوندیم که می تواند به ما در بهبود محصول و تأثیر ما در وردپرس و سئو کمک کند.

در حالی که به دنبال یک رهبر تجاری جدید است، Yoast توسط تیم اجرایی فعلی متشکل از Chaya Oosterbroek (COO)، Marieke van de Rakt (CGO) و Derek Herman (CTO) و همچنین تیم رهبری ما متشکل از Sam Alderson هدایت می شود. Floortje Scheurwater، Jono Alderson و Taco Verdonschot. علاوه بر این، جیسون کراس، که SVP Product: Commerce، Presence و WordPress در Newfold Digital است، به ما کمک خواهد کرد. و Joost de Valk هنوز در هیئت مدیره است و راهنمایی و تخصص ارائه می دهد.

در حالی که ما از دیدن ترک Thijs غمگین هستیم، اما در مورد مرحله بعدی نیز پر از امید و اشتیاق هستیم. جو فعلی سئو یکی از تغییرات و هیجانات است. چیزهای زیادی وجود دارد که باید منتظر آنها بود و به آنها علاقه داشت. تیم Yoast و Newfold مانند همیشه متعهد به بهبود وردپرس هستند و همچنان مشتاق ماموریت ما “SEO برای همه” هستند. بنابراین، به بعد آن است!

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور