این شیرزن ها بایت دارند – آیا تجزیه و تحلیل ها می توانند به آنها کمک کند تا جام را بالا ببرند؟

روز یکشنبه، انگلیس در آخرین بازی این تورنمنت تابستانی به مصاف آلمان خواهد رفت – مسابقه ای که تیم های برتر از سراسر اروپا را در مقابل یکدیگر قرار داده و الهام بخش یک نسل بوده است.

برای برنده شدن انگلیس در اینجا یا آنجا به سختی، عزم و یک عقبگرد خیره کننده نیاز است. اما فناوری نیز نقشی را ایفا می کند. همکاری فدراسیون فوتبال با Google Cloud بخش مهمی از تصویر برای پیشروی در مسابقات بوده است و به مربیان و کارکنان عملکردی دسترسی به داده ها و ماهیچه های پردازشی می دهد که به آن کمک می کند بهترین تیم موجود را در هر زمان انتخاب کند.

سیستم عملکرد بازیکن FA (PPS) یک جزء اصلی است مارپیچ â € یک برنامه کاربردی و مجموعه توسعه توسعه یافته توسط FA. Helix در پنج سال گذشته در Google Cloud Platform (GCP) میزبانی شده است و توسط کارکنان بخش فنی مرتبط با تیم‌های فوتبال زنان و مردان انگلیس استفاده می‌شود. دسترسی ایمن به پایگاه‌های داده، فرآیندها، توابع و منابع محاسباتی را برای آنها فراهم می‌کند که حجم زیادی از داده‌ها را تجزیه و تحلیل می‌کنند. همچنین با ابزارهای تجسم ادغام می‌شود تا به مربیان و کارکنان عملکرد، دیدگاه‌های متعددی از داده‌ها ارائه دهد که بینش‌های منحصربه‌فردی را ارائه می‌دهد – سفارشی‌سازی شده برای نیازهای کاربران نهایی.

این داده ها می تواند شامل هر چیزی از مشخصات بازیکنان گرفته تا گزارش های پیشاهنگی، اطلاعات پزشکی، مسابقات و نتایج باشگاه و بین المللی باشد. همچنین تحقیقاتی را از معیارهای استخراج‌شده از دستگاه‌های پوشیدنی، که حجم و شدت تمرین را ردیابی می‌کنند، به ارمغان می‌آورد تا به مربیان ایده بهتری از قرار گرفتن در معرض بازیکنان و مدیریت حجم کاری آنها بدهد. مربیان همچنین به داده های خواب، تغذیه، ریکاوری و سلامت روان بازیکنان دسترسی دارند.

“آنچه به کاربران ما امکان می دهد انجام دهند جمع آوری اطلاعات متفاوتی است که ممکن است عادت به دیدن آنها در کنار هم نداشته باشند. کریگ دونالد، مدیر ارشد اجرایی اتحادیه فوتبال انگلیس، گفت: این به ما کمک می‌کند تا بینش‌های جدیدی ایجاد کنیم، و امیدواریم در مسابقات به ما برتری بدهد.

Helix بینش چند بعدی را ارائه می دهد

مارپیچ بیش از 3500 فوتبالیست حرفه ای را ردیابی می کند و بیش از 22 میلیون امتیاز داده بازیکن جمع آوری شده از بازی های رقابتی و جلسات آموزشی را ذخیره می کند. این پلتفرم به ابزارهای مختلف GCP متکی است که توسط یک سیستم میکروسرویس پیچیده به هم چسبیده اند، که برای به روز رسانی داده های جمع آوری، تجزیه و تحلیل و ذخیره سازی استفاده می شود. Google Cloud Storage همچنین برای میزبانی آرشیو ویدیوی بازی‌های رقابتی FA استفاده می‌شود. روزانه 400 عدد به پایگاه داده FA راه می یابند که هر کدام تا 5 گیگابایت حجم فایل و 600 مگابایت داده ردیابی ویدئو ایجاد می کنند.