بزرگترین و محلی ترین ناشران بریتانیا به Showcase می پیوندند

در زمان‌های نامشخص، دسترسی آسان به اطلاعات قابل اعتماد از طریق منابع قابل اعتماد در اینترنت بیش از همیشه مهم است. چه این که بفهمید در جامعه محلی شما چه اتفاقی می افتد، یا به شما کمک کند مسائلی را که خانواده شما را تحت تأثیر قرار می دهد هدایت کنید، یا درک آنچه در سراسر جهان می گذرد.

به همین دلیل است که برای بیش از دو دهه ما بر ارتباط مردم با حقایق و روزنامه نگاری که می توانند به آنها اعتماد کنند از طریق پلتفرم هایی مانند جستجو، و اخیراً از طریق Google News Showcase، تجربه محصول و برنامه صدور مجوز برای ناشران اخبار تمرکز کرده ایم.

تعداد بیشتری از ناشران بریتانیایی به Showcase می‌پیوندند

امروز، ما از اینکه دو مؤسسه انتشاراتی بریتانیایی، دیلی میل و جنرال تراست (DMGT) و شبکه خبری جامعه مستقل (ICNN) که نماینده بخش اخبار محلی مستقل بریتانیا است، در حال ارائه روزنامه نگاری خود به Google هستند، هیجان زده هستیم. ویترین اخبار.

قرارداد صدور مجوز ما با DMGT مبتنی بر همکاری دیرینه ما است و به این معنی است که اکنون می‌توانید اخبار مربوط به نسخه‌های بریتانیا و استرالیا، Metro، iNews، New Scientist و Extra.ie ایرلند را مستقیماً در Showcase پیدا کنید. Rich Caccapollo، مدیر عامل DMG Media، اظهار داشت: “ما از پیوستن به News Showcase، که Google برای ارتباط خوانندگان با محتوای عالی از ناشران خبر قابل اعتماد ایجاد کرده است خرسندیم.” “ما از حمایت Google از روزنامه نگاری با کیفیت بالا قدردانی می کنیم و ما از فرصت همکاری با آنها استقبال می کنیم تا به خوانندگان حق انتخاب بدهیم، به خوانندگان جدید کمک کنیم تا محتوای ما را پیدا کنند و ما را قادر می سازند تا روابط خود را با خوانندگان فعلی خود در محصولات آنها تقویت کنیم.”

روزنامه‌های محلی 93 درصد از بیش از 240 عنوانی را تشکیل می‌دهند که از زمان راه‌اندازی ما در سال 2021 در News Showcase در بریتانیا ثبت‌نام کرده‌اند. ویترین در حال حاضر آنها را قادر می‌سازد تا روزنامه‌نگاران جدیدی را استخدام کنند و مارک‌ها و روزنامه‌نگاری خود را به روش‌های جدیدی به مخاطبان ارائه کنند.

امروز، به لطف همکاری با پینگ نیوز، یک دروازه خبری جدید با علاقه عمومی که توسط تیم ICNN راه اندازی شده است، می توانیم معاملات مجوز نمایشگاه را به 45 عنوان خبری کوچکتر و مستقل گسترش دهیم. ICNN، پروژه شاخص دانشگاه کاردیف، Ping را با بودجه و پشتیبانی فنی از Google News Initiative به عنوان روشی جدید برای حمایت از خبرنگاران محلی ایجاد کرد. این داستان‌های جامعه محلی و منافع عمومی را جمع‌آوری می‌کند و آنها را در میزهای خبری منطقه‌ای و ملی توزیع می‌کند – جریان‌های درآمدی جدیدی را برای بخش مستقل بریتانیا ایجاد می‌کند و به ایجاد اکوسیستم خبری پایدارتر و متنوع‌تر کمک می‌کند. Ping قرار است در ماه مه راه اندازی شود و ناشران منطقه ای و ملی به زودی می توانند برای یک دوره آزمایشی رایگان ثبت نام کنند.

مت ابوت گفت: “این لحظه نقطه عطفی برای روزنامه نگاری مستقل در بریتانیا است و ما خوشحالیم که روابط خود را با Google گسترش دهیم تا این مشارکت را گرد هم بیاوریم. Google News Showcase یک ابتکار بسیار مهم است که ارزش اخبار محلی را برجسته می کند.” معاون مدیر ICNN. “Google با شراکت با پینگ نیوز، نه تنها به بخش مستقل کمک می کند تا پایدارتر شود، بلکه به آن اعتبار می بخشد. پشتیبانی گوگل از پلت فرم پینگ – دروازه اخبار منافع عمومی -” به این معنی که ناشران منطقه ای و ملی به زودی قادر خواهند بود به محتوای چندرسانه ای غنی از هر منطقه از بریتانیا در صورت درخواست، از صدها روزنامه نگار حرفه ای جامعه مستقل دسترسی پیدا کنند.”

این مشارکت تلاش های ما را برای کمک به شکوفایی روزنامه نگاری جامعه گسترش می دهد. ما از کار دفتر روزنامه‌نگاری تحقیقی برای تقویت پروژه‌های خبری جامعه مردمی و بررسی داستان‌هایی که بر گروه‌های به حاشیه رانده شده تأثیر می‌گذارد و تأثیرات و تخصص آنها را در سراسر صنعت به اشتراک می‌گذارد، حمایت کرده‌ایم. ما از تحقیقات مهم UCLan در مورد آینده اخبار مورد اعتماد عمومی در بریتانیا حمایت می کنیم و از طریق Google News Lab تقریباً 18000 روزنامه نگار و دانشجوی روزنامه نگاری بریتانیا را از سال 2015 آموزش داده ایم.

حمایت از ناشران و روزنامه نگاران در بریتانیا

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور