Simpsons ‘couch gag’ به بازی Chrome Dino ادای احترام می کند

فصل 34 از سیمپسونها امشب با یک «تنگ کاناپه» که ادای احترام به بازی Dino گوگل کروم است، آغاز شد.

“Habeas Tortoise” – “پس از اینکه هومر خود را در یک جلسه شهری تحقیر می کند، در یک گروه اینترنتی به دنبال پذیرش یک لاک پشت گم شده می گردد اما چیزی بسیار شوم تر را پیدا می کند.” – با کارت عنوان معمولی و تم باز شروع می شود، اما به سرعت تغییر می کند.

صفحه هشدار «بدون اینترنت» Chrome را با توصیه‌های «امتحان» کامل می‌بینیم. با این حال، فقط دو مورد لیست شده است و اولین مورد از کاما آکسفورد صرفنظر می کند، اگرچه ما “ERR_INTERNET_DISCONNECTED” را دریافت می کنیم.

پس از فشار دادن کلید فاصله، نسخه‌های هنری پیکسلی مگی، لیزا، بارت، مارج و هومر را می‌بینیم که برای جلوگیری از کاکتوس‌ها، از منظره بیابان پرش می‌کنند. ابرها وجود دارند و شما امتیاز را در گوشه بالا سمت راست دریافت می کنید. همانطور که بازی Chrome Dino به معنای واقعی کلمه اجرا می شود، ما حتی یک نسخه 8 بیتی مشابه از ” را می شنویم.سیمپسونها موضوع.”

بعد از چند ثانیه، کاناپه را می بینیم، اما آخرین مانع برای پریدن وجود دارد. همه به جز هومر این کار را می کنند و ما “بازی تمام شد” را با “D’ OH!” کامل می کنیم.

سیمپسونها یک سکانس افتتاحیه Minecraft را انجام داد، در حالی که پارودی های فناوری طول قسمت شامل آن شده است شبکه اجتماعی و مپل با استیو موبز – MyPods، MyPhones، MyPads، MyCubes (مکعب Power Mac G4 “روی یخ”)، و حتی Mapple Lisa (Apple Lisa) همه در جهان وجود دارند. (یک عالی هم وجود دارد جانشینی نسخه.)

در همین حال، دیگر لازم نیست برای دسترسی به بازی Chrome Dino، حالت هواپیما را روشن کنید، زیرا ویجت‌های chrome://dino و صفحه اصلی در اندروید و iOS وجود دارد.

اطلاعات بیشتر در مورد کروم:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: