نسخه بتا Privacy Sandbox به اندروید می آید

هر روز میلیاردها نفر از برنامه های تلفن همراه برای مطلع شدن، تصمیم گیری، سرگرم شدن و موارد دیگر استفاده می کنند. تبلیغات دیجیتال نقشی کلیدی در حمایت از میلیون ها توسعه دهنده ای دارد که این برنامه ها را می سازند و نگهداری می کنند. و همانطور که اتکای افراد به برنامه ها در طول زمان افزایش یافته است، انتظارات آنها نیز در مورد حفظ حریم خصوصی افزایش یافته است.

سال گذشته، Privacy Sandbox را در اندروید معرفی کردیم، یک ابتکار در سطح صنعت برای بالا بردن سطح حریم خصوصی کاربر و اطمینان از دسترسی مداوم به محتوا و خدمات رایگان. با تکیه بر تلاش‌های وب خود، در حال توسعه راه‌حل‌هایی برای تبلیغات دیجیتال هستیم که اشتراک‌گذاری داده‌های کاربر را محدود می‌کند و به شناسه‌های بین برنامه‌ای متکی نیست.

در طول سال گذشته، برای جمع‌آوری بازخورد و شروع آزمایش این فناوری‌های جدید، از نزدیک با صنعت کار کرده‌ایم. امروز، ما وارد مرحله بعدی این ابتکار عمل می‌شویم و اولین نسخه بتا را برای جعبه ایمنی حریم خصوصی در Android برای دستگاه‌های واجد شرایط عرضه می‌کنیم. با بتا، کاربران و توسعه دهندگان می توانند این راه حل های جدید را در دنیای واقعی تجربه و ارزیابی کنند.

این برای کاربران به چه معناست

جعبه ایمنی حریم خصوصی برای اندروید بتا به تدریج عرضه می شود و با درصد کمی از دستگاه های Android 13 شروع می شود و به مرور زمان گسترش می یابد. اگر دستگاه شما برای نسخه بتا انتخاب شده باشد، یک اعلان Android دریافت خواهید کرد که به شما اطلاع می دهد.

مطالب پیشنهادی  پشته Health Stack را برای ساختن برنامه های سلامت بهتر باز کنید

Privacy Sandbox Beta APIهای جدیدی را ارائه می‌کند که با حفظ حریم خصوصی در هسته طراحی شده‌اند و از شناسه‌هایی استفاده نمی‌کنند که می‌توانند فعالیت شما را در برنامه‌ها و وب‌سایت‌ها ردیابی کنند. برنامه‌هایی که شرکت در بتا را انتخاب می‌کنند، می‌توانند از این APIها برای نمایش تبلیغات مرتبط و سنجش اثربخشی آنها استفاده کنند.

با رفتن به بخش Privacy Sandbox در تنظیمات، می‌توانید مشارکت بتا خود را کنترل کنید. از این صفحه می‌توانید علایقی را که برنامه‌ها می‌توانند برای نمایش تبلیغات مرتبط به شما استفاده کنند، ببینید و مدیریت کنید. برای مثال، می‌توانید ببینید که Android تخمین زده است که شما به موضوعاتی مانند فیلم‌ها یا فضای باز علاقه‌مند هستید، و می‌توانید هر موضوعی را در صورتی که با علایق شما سازگار نیست مسدود کنید. و اگر نظر خود را در مورد شرکت در بتا تغییر دادید، می‌توانید آن را در تنظیمات خاموش یا دوباره فعال کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور