The Markup: برنده دو جایزه SND Best of Design Design

The Markup جوایز متعددی را در مسابقه خلاقانه بهترین طراحی خبر در انجمن طراحی خبر دریافت کرد که به برتری در داستان‌گویی بصری، طراحی و روزنامه‌نگاری تولید شده در سال 2022 افتخار می‌کند.

هنوز در حال بارگیری

تحقیقات Markup “دلار به مگابیت، شما ممکن است 400 برابر همسایه خود برای خدمات اینترنتی بپردازید” مدال برنز را در بخش اینفوگرافیک های تحقیقی به دست آورد.

داوران گفتند: “طراحی کلی قدرت داستان سرایی تاثیرگذار را تحسین می کند! ترکیبی زیبا از حقایق و احساسات به طور یکپارچه با هم تنیده شده است. آفرین به این اتاق خبر کوچک برای ارائه یک روایت بصری استثنایی که واقعاً مجذوب کننده است.»

این تحقیقات نقطه اوج یک تلاش هشت ماهه است که از زمانی آغاز شد که خبرنگاران Markup، لئون یین و آرون سانکین، شروع کردند تا ببینند ارائه‌دهندگان خدمات اینترنت چه سرعت‌ها و قیمت‌هایی را به خانواده‌ها در سراسر کشور ارائه می‌دهند. در این فرآیند، کار آنها به چیزی حتی فوری‌تر تبدیل شد: افشاگری که نشان می‌دهد چگونه یک چهارگانه غول‌های مخابراتی از ارتقای شبکه‌های خود با زیرساخت‌های پرسرعت در محله‌های ضعیف اجتماعی-اقتصادی و محله‌های کمتر سفیدپوست غفلت کرده‌اند.

جوئل ایستوود، مهندس تجسم مارکاپ، مجموعه‌ای از گرافیک‌ها را ایجاد کرد که در طول تحقیق و روش‌شناسی ظاهر شدند.

Source link