عیب اصلی سئو چیست؟ بر اساس تجربه من.

آخرین به روز رسانی در 3 آگوست 2022.

در این پرسش متداول سئو سریع، بینش خود را در مورد معایب سئو و آنچه که فکر می‌کنم بزرگترین اشکال سئو است را با شما به اشتراک می‌گذارم.

معایب اصلی سئو چیست؟ آیا سئو حتی مزایایی دارد؟ سئو چه مزایایی نسبت به PPC دارد؟

ویدیوی من را در زیر تماشا کنید و یادداشت های من را بررسی کنید تا یاد بگیرید!

خبرنامه سئو از #SEOSLY

خبرنامه سئو

عیب اصلی سئو چیست؟ [Video]

در اینجا ویدیوی من است که در آن معایب اصلی سئو را توضیح می دهم – این که زمان می برد – و وب سایت خود را به عنوان نمونه ارائه می کنم.

نکات کلیدی در مورد معایب سئو

  • بهینه سازی موتور جستجو یک استراتژی بلند مدت است که به صبر و ثبات نیاز دارد. این یک فرآیند آنی نیست. ممکن است ماه‌ها طول بکشد تا تغییراتی در رتبه‌بندی مشاهده شود، و ممکن است رتبه‌بندی بدون اطلاع قبلی تغییر کند.
  • اگر می خواهید نتایج فوری داشته باشید (ترافیک به وب سایت خود را فورا دریافت کنید)، باید در PPC سرمایه گذاری کنید.
  • با این حال، PPC کار می کند و فقط تا زمانی که شما پرداخت می کنید، ترافیک را برای شما به ارمغان می آورد. لحظه ای که پرداخت را متوقف می کنید، ترافیک PPC متوقف می شود.
  • با سئو، باید ماه ها یا سال ها منتظر بمانید تا ترافیک بیاید، اما به محض اینکه وارد شد، لحظه ای که سئو را متوقف کنید، متوقف نمی شود. بسته به جایگاه، سایت شما ممکن است ماه ها یا حتی سال ها به صورت خودکار اجرا شود.
  • باز هم، بسته به سایت و جایگاه، ممکن است 6 تا 18 ماه طول بکشد تا اثرات سئو را مشاهده کنید.
  • اگر با یک وب سایت کاملاً جدید از صفر شروع می کنید، آماده باشید که در یک سال یا یک سال و نیم اول هیچ نتیجه ای نخواهید دید.
  • وب سایت من بعد از حدود 6 ماه از افزودن مداوم محتوای جدید و کار روی آن شروع به رشد کرد.

مقالات دیگر من در مورد سئو را بررسی کنید

من بسیاری از مقالات و ویدیوهای جالب دیگر با سوالات متداول در مورد سئو و یادگیری سئو دارم. مطمئن شوید که همه آنها را بررسی کنید.

مقالات زیر را بررسی کنید:

❓سوال خود را به سوالات متداول SEO در SEOSLY ارسال کنید

آیا سوالی در مورد سئو دارید که می خواهید اولگا به آن پاسخ دهد؟ با خیال راحت آن را ارسال کنید [email protected]. با تشکر!

را سوالات متداول سئو بخش جدیدی از SEOSLY با هدف پاسخگویی به سوالات متداول در مورد سئو. اولگا شخصا به هر سوال پاسخ می دهد و دیدگاه و تفسیر منحصر به فرد خود را ارائه می دهد. این مقالات سریع و کامل هستند تا بتوانید دانش لازم را در کمترین زمان جذب کنید. برخی یا همه مقالات به زودی ویدیو نیز به آنها اضافه می شود.

مقالات دیگری که شما نیز دوست دارید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور