توهم بهره وری با ابزارهای گران قیمت

x = 1j6ysg: https://sjgg/sjgg/sjg/sg/sg/sg/sg/sg/sg/sg/sg/sg/sg/sg/g/sg/s/g/sg/s/g/sg/s/g/g/g/g /hackernoon.com/images/avatars/2umQ17StTnbgRlfbVPUAdLKip1Z2.jpg “alt =” عکس پروفایل نویسنده “>

لعنت دانشجویی داشتن مبلغ عظیمی از هزینه های آموزشی است مگر اینکه شما باشید با حمایت شخصی. به خصوص وقتی هزینه های بیشتری برای وسایل ضروری خود دارید ، برای مدیریت تنظیم میز کار خود مانند آنچه در Youtube مشاهده کرده اید ، کمبود هزینه می کنید. اما صبر کنید ، واقعا لازم است که یک تنظیم کامل داشته باشید؟

توهم

شما ممکن است از میز عالی دوست خود با مقدار زیادی محاسبات الهام گرفته باشید. دستگاه ها یا به طور خلاصه یک میز بازی سطح بالا. ما در مورد بسیاری از فیلم های Youtube تعجب می کنیم و حتی یک تجربه واقعی داریم که به سرعت ما را به داشتن یک ویدیو ترغیب می کند. اگر ما تنظیمات میز کار یکسانی داشته باشیم ، 3 برابر کارآمدتر عمل می کنم.

چه اتفاقی می افتد که یک فیلم Unboxing را می بینیم که واقعا توانایی پرداخت آن را ندارید؟ < / strong>

ویدیوهای جعبه گشایی محصول رضایت بخش ترین فیلم های روی زمین هستند. بیایید در اینجا صادق باشیم ، شما قبلا فیلم جعبه گشایی آیفون 12 را تماشا کرده اید که آیا توانایی پرداخت آن را دارید یا نه. این برای همه دانشجویان و جوانان که مایل به کسب درآمد پس از فارغ التحصیلی هستند و یک تلفن پرچمدار کاملاً جدید به خود هدیه می دهند ، صادق است. “افراد ثروتمند آخرین اقلام را خریداری می کنند ، در حالی که طبقه ضعیف و متوسط ​​تمایل به خرید لوکس دارند.” – پدر پولدار پدر بیچاره

شاید هرچه رضایت شما از فیلم ها بیشتر باشد ، اشتیاق بیشتری برای دستیابی به همان احساس در مدت زمان کمتری دارید. با این حال ، شما از خود می خواهید که نیازها را برآورده کنید و گرسنگی برای پول و محصول می کشید.

بیایید در اینجا صادق باشیم ، آیا این محصول واقعاً 3 برابر بهره وری شما را افزایش می دهد؟

قبل از اینکه بحث کنید ، بله اینطور است.

و بگویید: “کارت گرافیک جدید زمان ارائه من را 1 دقیقه کاهش می دهد یا 2 دقیقه “

یا ” بله ، IPad سبک تر و ظرفیت باتری بیشتری خواهد داشت. “

دوباره از شما می پرسم ، آیا آنها واقعاً زمین هستند تغییرات شکننده ای که به آن نیاز دارید؟

حتی اگر حرفه ای باشید ، برای انجام کار خود مجبور نیستید برای تهیه یک محصول برتر هزینه کنید.

ویدیوهایی که در Youtube مشاهده می کنید مربوط به یک Youtuber حرفه ای است که مدتها پیش کار خود را با محصولات مناسب بودجه آغاز کرده است.

اما صبر کنید ، میز Ikea یا میز ایستاده موتوری واقعاً به سالم نگه داشتن یک برنامه نویس یا یک گیک رایانه کمک می کند؟

بله ، اینطور است. اما مسئله این است که صندلی بازی 1000 دلاری ضروری نیست ، شاید اگر واقعاً در بودجه خود تنگ هستید می توانید منتظر پیشنهاد بمانید یا می توانید یک مارک کم هزینه انتخاب کنید که کار شما را انجام دهد.

آن مانیتور فوق العاده گسترده شما را به یک Super Saiyan تبدیل نخواهد کرد. شاید ، آنچه شما را به Super Saiyan تبدیل می کند ، تداوم تمرین در مهارت های شما با مهندسی تنظیمات موجود است.

توهم درمانی منابعی که باعث تعجب شما می شوند چیست؟ / strong>

اگر به دنبال یک محصول با تکنولوژی جدید هستید ، چه چیزی این اشتیاق را ایجاد کرده است؟

شما باید از طریق پست رسانه های اجتماعی یا یوتیوب عبور کرده باشید توصیه ای که ممکن است با اصرار شما روبرو شده باشد.

بنابراین ، چه باید کرد؟ همه حساب های شبکه های اجتماعی غیرفعال می شوند؟ دیگر مشاهده توصیه های Youtube را متوقف کنید؟

بسیار خوب است. اما این راه حلی برای مشکل نیست.

برای تغییر جهان خارج. ابتدا دنیای درونی خود را تغییر دهید.

به یاد داشته باشید که همیشه گزینه های دیگری خواهید داشت.

کمال دشمن است ، چیزی که شما دارید از قبل کامل است. شاید کاری که شما باید انجام دهید مشاهده آن از بعد دیگری است.

در صورت امکان ، تماشای فیلم های Youtube را با عنوان “My Desk Setup” یا “محصولی که برای بهره وری استفاده می کنم” متوقف کنید

اول ، شما باید جلوی ایجاد این ولعهای درونی را بگیرید که به دلیل عدم توانایی پرداخت هزینه ابزارهای سطح بالا به دلیل بهره وری ، احساس فقیر می کنند. < p class = "paragraf"> من حتی عادت داشتم این وسایل را هوس کنم. هرچه فیلم های بیشتری را تماشا می کردم بیشتر احساس ضعف می کردم که توانایی تهیه IPad ، مانیتور خارجی یا حتی نصب سطح بالایی میز را ندارم. اشتیاق آنقدر شدید بود که من اغلب در جستجوی چگونگی کسب درآمد آنلاین نبودم ، به جای اینکه ابتدا روی مهارت سازی بپردازم.

این برای اکثر جوانانی که برای بدست آوردن تلاش می کنند اتفاق می افتد هوس های درونی آنها آنها تمرکز خود را بر روی اهداف بلند مدت یا مهارت های خود متوقف می کنند در عوض به دنبال اهداف کوتاه مدت و درآمد آسان هستند که تمایل به برآورده شدن ولع مصرف درونی آنها دارند. بدترین چیز این است که آنها به راحتی درآمد خود را تغییر می دهند درصورتی که درآمد آسان باشد.

آیا واقعاً خرید چیزهایی که می خواهید داشته باشید بسیار مهم است؟ یا آیا واقعاً مهم است که این امر باعث افزایش بهره وری شما شود؟

اول ، بهره وری چیست؟

بهره وری چیزی است که که باعث می شود شما راحت کار زیادی انجام دهید.

تنظیمات رویایی شما مستقیماً با بهره وری شما متناسب نیست؟

برای بهره وری باید ساعات بیشتری تمرکز داشته باشید. این ذهن شماست که باعث می شود شما بهره وری بیشتری داشته باشید. ذهن خود را آموزش دهید تا در هر شرایط سختی مثمر ثمر باشد. این بدان معنا نیست که با نشستن روی دهان تمساح تمرین کنید!

محیط خود را برای کار طولانی و راحت خود تنظیم کنید.

نتیجه گیری

بیشتر افراد در زندگی خود به دنبال کمال می گردند ، اما همیشه از رسیدن به کمال باز می مانند. به دنبال کمال در همه چیز ، آنها را از پیشرفت در کار باز می دارد. حرف من این نیست که مانع از خرج کردن پولتان برای یک محصول خوب بشویم. تمام چیزی که من می گویم این است که اگر شما مبل راحتی خوبی دارید که می تواند به عنوان صندلی میز کار شما باشد ، چرا 500 دلار اضافی برای یک صندلی راحت هزینه می کنید.

بسیاری از مبتدیان کار را متوقف می کنند برای پیشرفت خود شاید آنها برای تهیه یک راه اندازی خوب شروع به کار با پول کنند. آنها دچار این توهم می شوند که “داشتن تنظیمات خوب مهارت های آنها را افزایش می دهد”. شاید آنچه باید انجام شود ، از آنچه در حال حاضر دارید لذت ببرید. با ادامه کار خود با آنچه که در حال حاضر دارید ارزش خود را افزایش دهید.

قبلاً در https://devson.medium.com/the-illusion-ofing-bure-productive- منتشر شده است with-perfect-gadgets-4b35c5f44eec