The Hacker Noon Diaries: 8 کتابی که زندگی ما را تغییر داده است

jpeg؟ alt = media & token = ea667be8-7201-4cdb-8761-75f7f0327162 “class =” ff-og-image-inserted “>

آستین 27 اکتبر 2020 ، 5:28 PM

بنابراین خنده دار است که لین هری پاتر را تربیت می کند ، زیرا من نیز کتابی از یک نویسنده “مسئله دار” دارم (بخوانید: وحشتناک انسانی).

به راحتی ، کتابی که بیشترین شکل را به من به عنوان یک شخص ایجاد کرد ، کتابی که من بارها و بارها به آن برمی گردم: غریبه در سرزمین عجیب توسط رابرت هاینلین.

توجه داشته باشید ، هایلین یک زن ستیز بدنام است ، تا آنجا که می گوید اکثر زنانی که مورد تجاوز جنسی قرار می گیرند “این درخواست را می کنند” (در آن کتاب از طریق صدای یک زن نه کمتر). او به طور کلی یک شخص وحشتناک است ، و من را سرزنش می کند که نویسنده یکی از آثار مورد علاقه من ، یکی از قهرمانان سابق من وحشتناک است. حتی من را با هری پاتر شروع نکنید… در عوض ، دیگران را به فلسفه مریخ تبدیل کرده و به مردم قدرت روحی را آموزش می داد ، که به نوعی برای من ، نوجوان ناجور ، عصیانگر جذاب بود … هیچ ایده ای ندارم که چگونه. اما در مورد ایده های نویسنده … آنها در کتاب نفوذ می کنند. شما باید آن را با یک قاشق نمک انبوه مصرف کنید و به یاد داشته باشید دوره ای که در آن نوشته شده است. من بهانه نمی آورم که “در آن زمان اوضاع به همین منوال بود” ، می گویم که آگاهی از سوگیری های آن زمان به خواندن آن کمک می کند (اما هزینه آن را پرداخت نکنید – اگر مجبور هستید ، از کتابخانه محلی خود استفاده کنید …).

در نهایت ، من فکر می کنم تأثیری که یک اثر نویسنده بر شما می گذارد متعلق به شما است فقط به تو و تو همانطور که دانیل ردکلیف در مورد قایقرانی و عقاید عقب مانده خود گفت ، “هیچ کس نمی تواند این جادو را از بین ببرد”. هری صحبت کرده است ، من جادو می کنم و زباله ها را بیرون می ریزم.