مسابقه دانش آموزی Doodle for Google 15 ساله می شود

از زمانی که مسابقه Doodle for Google در سال 2008 راه اندازی شد، ما صدها هزار Doodle شگفت انگیز را دیده ایم. دانش آموزان آثار هنری ارسال کرده اند که همه چیز را از مراقبت از خود و قدرت درونی گرفته تا رویاهای خود در مورد آینده جشن می گیرند. مسابقه هنر دانشجویی سالانه ما برای بسیاری از ما در Google به نقطه برجسته ای تبدیل شده است، زیرا این فرصتی است برای تجربه خلاقیت، تفکر و استعداد نسل های جوان.

پیشنهاد مسابقه امسال این است: «من از این بابت سپاسگزارم». ما دانش‌آموزان را تشویق می‌کنیم که از زندگی پرمشغله‌شان یک قدم به عقب بردارند تا دوباره بر آنچه برایشان مهم است تمرکز کنند. چه لحظات، افراد، مکان‌ها و چیزهایی برایشان خاص است؟ آنها نمی توانند بدون چه چیزی یا چه کسی زندگی کنند؟ چه چیزهایی آنها را در طول روز به ارمغان می آورد؟ موضوع امسال ما همه چیز در مورد ارتقای سلامت روان با تمرکز بر تأثیر مثبت قدردانی است.

داوران امسال به ما کمک خواهند کرد تا در مورد 54 برنده ایالت و قلمرو خود و پنج فینالیست ملی تصمیم گیری کنیم که یکی از آنها برنده جایزه بزرگ ملی خواهد بود. هنرمند برنده آثار خود را به مدت یک روز در صفحه اصلی Google خواهد داشت، 30000 دلار بورس تحصیلی برای کالج دریافت می کند و مدرسه برنده 50000 دلار کمک هزینه فناوری دریافت می کند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  گزینه‌های خرید آگهی تلویزیونی متصل‌تر در Display & Video 360