اطلاعات پشت اولین رویداد سرمایه گذاری روستایی کلرادو

 عکس پروفایل نویسنده

jamie__finneyjamie finney

چیزهای بزرگ از جوامع کوچک ناشی می شود.
Partner @ Greater Colorado Venture Fund + Kokopelli Capital

>> بارگیری گزارش کامل در اینجا .

GCVF مانند یک راه اندازی فعال است. سال 2020 اولین “عرضه اصلی” محصول اصلی ما – سری Greater Colorado Pitch Series بود.

همانطور که دگم هدف گذاری است ، ما یک “هدف اصلی” داشتیم – منبع حداقل یک باور نکردنی تیم موسس برای سرمایه گذاری هفته گذشته که ملاقات حضوری با چند نفر از بنیانگذاران مجموعه های زمین بازی خود داشتیم (از جمله دیوید و لین از هکرنون!) ، و اطمینان داریم که این هدف را از آب خارج کردیم.

گفته شد ، ما نقشی را که این مجموعه می تواند در اکوسیستم بزرگتر راه اندازی کلرادو بازی کند ، پذیرفته ایم. ما اهداف داخلی را تعیین می کنیم تا بدانیم که وقت خود را عاقلانه به عنوان VC صرف می کنیم ، اما مقدار زیادی که توسط GCPS ایجاد می شود خارج از سرمایه گذاری ماست. تأمین منابع شرکت های کلرادو در روستا محصول جانبی GCPS واقعی است تلاش – ایجاد یک ستون جدید در اکوسیستم راه اندازی کلرادو روستایی.

پس چگونه این کار را انجام دادیم؟

در اینجا تجزیه و تحلیل ما از سری 2020 کلرادو بزرگتر کلاهبرداری و آموخته های ما برای آینده:

97 فراتر از بالاترین انتظارات ما بود. ما از این موضوع بسیار راضی بودیم و تعجب می کنیم که آیا قالب Roadshow ما قبل از Covid 19 برای سری Pitch می توانست با این مورد مطابقت داشته باشد.

< / div>

جریان معاملات GCPS ما ناقص بود اما مطابق با داده های کلان بود. کار اصلی کمک به حمایت از زنان برای برداشتن گام های اولیه برای راه اندازی مشاغل و سپس اطمینان از عدم تعصب در تصمیم گیری ما به عنوان تأمین کنندگان مالی است. با صراحت می توان گفت ، نامزدهای نهایی ما به طور کلی مرد بودند. به عنوان یک مشارکت ، ما در حال بررسی کارت های امتیازی GCPS داخلی خود هستیم تا بفهمیم در هر تعصبی کجا پخت می کنیم.

تقریباً یک سوم از متقاضیان ما پیش درآمد داشتند و بیش از نیمی از آنها زیر علامت 50 هزار دلار برای درآمد 2019 بودند. فینالیست های ما به طور قابل توجهی درآمد سال 2019 به عنوان یک گروه بیشتر از مجموعه برنامه ها داشتند. این اتفاق غیرمنتظره ای نبود و به سادگی به بسیاری از شرکت ها اشاره داشت که خیلی زود برای بخش سرمایه گذاری ما زود است. ما هیجان زده هستیم که سفرهای آنها را دنبال می کنیم زیرا آنها رشد می کنند و در جایی که می توانیم شریک می شویم!

متقاضیان ما قبل از اقدام به سری Pitch به نوعی از سرمایه خارج از کشور استفاده کرده بودند. این معمولاً سرمایه اولیه “دوستان و خانواده” است ، که معمولاً قبل از بررسی “مرحله بذر” GCVF سرمایه گذاری می شود.

این باعث نگرانی م foundسسین بدون دسترسی به سرمایه “دوستان و خانواده” می شود؟ آیا ما به عنوان یک اکوسیستم پایتخت به آنها کمک می کنیم از زمین خارج شوند؟

با درجه بالاتر” با “=” با کلاس بالاتر “<> در میان هر سه ما در طول نمایش اولیه ما. لازم نیست هر بنیانگذار یک بنیانگذار داشته باشد ، اما یک تیم قدرتمند همیشه بهتر از یک فرد قدرتمند است.

ما از تأثیر مالی GCPS بسیار افتخار می کنیم. حتی اگر این رویداد 10 بیننده داشته باشد (در حال حاضر بیش از 1800 نفر است) و ارزش داستانی بیشتری ندارد ، ما این را یک برنده برای اکوسیستم راه اندازی خود می دانستیم. GCVF برای اثبات یک فرصت مناسب مالی در استارت آپ های روستایی وجود دارد و این اعداد و شرکا نشان دهنده ابتدایی بودن ما در مورد چیزی است.

< p class = "paragraph"> از 97 متقاضی استارت آپ ، هفت برنامه برای سرمایه گذاری در پخش 31 جولای برگزار شدند. هر هفت زمین مسابقه از کیفیت فوق العاده ای برخوردار بودند ، به این واقعیت که آماده سازی آنها فقط چند هفته زمان داشت. این نشان دهنده سطح بنیانگذارانی است که ما پیدا کرده ایم (و اینکه چقدر مربی زمین ما خوب بود). GCVF تاکنون در سه شرکت نهایی سرمایه گذاری کرده است ، به احتمال زیاد سرمایه گذاری بیشتری برای سایر نامزدهای نهایی و متقاضیان خواهد بود.

ما با حمایت شرکای خود در کمک به بازاریابی رویداد فروتن هستیم. ، برای مشارکت متقاضیان ستاره ای توسط اکوسیستم طبقه بندی شده است و با همکاری با شرکت هایی که از طریق GCPS با آنها ملاقات کرده ایم بسیار هیجان زده می شوند.

شما می توانید شرط بگذارید GCPS تا سال 2021 برمی گردد. ما امیدواریم که این روش همچنان راهی آسان و مجازی برای دسترسی به GCVF فراهم کند و چشم به راه موفقیت در سال 2020 است تا بتواند تاثیری که برای اکوسیستم راه اندازی روستایی کلرادو می گذارد ، ایجاد کند.

> > گزارش کامل را از اینجا بارگیری کنید.

و فراموش نکنیم …. هاکرنون!

همانطور که ما اولین بار در اینجا اشاره شد ، هاکرنون تجسم آنچه که این رویداد زمین مجازی برای چه منظور بود. لینه و دیوید این قدرت را داشتند که از Silicon Valley وسایل خود را تهیه کنند تا تجارت خود را از Rural Colorado انجام دهند و از آن زمان برخی از کارمندان آنها حتی به آنها پیوسته اند. GCVF مفتخر است که به آنها ، آینده اینترنت و آینده روستایی کلرادو تعهد داده است.

شما می توانید این رویداد را دوباره در اینجا تماشا کنید ، یا درباره دور هاکرنون اطلاعات بیشتری از اینجا بشنوید Genesis ، یکی از سرمایه گذاران مشترک ما ، در اینجا.