بهترین قاب هایی که می توانید برای Galaxy Z Flip 4 تهیه کنید

گلکسی زد فلیپ 4 می تواند گوشی سختی برای خرید قاب باشد. به دلیل حرکت خمشی، یک عارضه اضافه وجود دارد و اگر اشتباه انجام شود، می تواند یک مورد با یک تجربه بد را ایجاد کند. در اینجا جمع بندی ما از برخی از بهترین قاب هایی است که می توانید برای Galaxy Z Flip 4 تهیه کنید.

آیا گلکسی زد فلیپ 4 واقعاً به کیس نیاز دارد؟

نحوه نگاه ما به برخی از گوشی ها و قاب هایی که از آنها محافظت می کنند قطعا در طول سال ها تغییر کرده است. طراحی نمادین پوسته تاشو چالشی را برای سازندگان قاب به وجود آورده است و آنها را مجبور به ارائه راه‌حل‌هایی کرده است که در واقع از تمام گوشی محافظت می‌کند، حتی زمانی که بسته است و لولا در معرض دید قرار می‌گیرد.

در استفاده ما از Z Flip 4، تلفن ثابت شده است که یک دستگاه لغزنده است. کناره های فلزی براق چسبندگی شل را ایجاد می کند و پشت شیشه ای مات اصطکاک زیادی ایجاد نمی کند. افزودن قاب می‌تواند به آن مقدار کمی از چسبندگی لازم را بدهد.

در حالی که Z Flip 4 بادوام است، سطوح مختلفی برای محافظت وجود دارد. مطمئناً وقتی گوشی باز است، خطر شکسته شدن صفحه نمایش UTG نمایشگر داخلی وجود دارد، اما حتی بستن آن و افتادن آن خطر ترک خوردن صفحه نمایش بیرونی را به همراه دارد. مهم نیست که فلیپ شما چگونه جهت‌گیری داشته باشد، شما می‌خواهید از بسیاری از چیزهایی که می‌توانید به آن پرتاب کنید محافظت شود.

بهترین قاب Galaxy Z Flip 4

زره سخت اسپیگن

کیس Spigen Tough Armor ممکن است یکی از بهترین قاب‌های Z Flip 4 این دسته باشد. بیشتر به طرف ضخیم‌تر تکیه می‌کند، که خوب است زیرا Z Flip 4 به‌طور قابل‌توجهی نازک است، همه چیز در نظر گرفته می‌شود. با این کار، چیز زیادی به تاشو اضافه نمی کند، با این حال چسبندگی زیادی به آن می دهد و همچنان در دست گرفتن بسیار راحت است.

برش ها به خوبی انجام شده اند و مانند برخی موارد، دکمه های کناری را نمی پوشانند. قسمت پایین دارای یک لبه پخ است تا باز کردن Z Flip 4 را آسان کند. علاوه بر این، بریدگی نمایشگر بیرونی به خوبی انجام شده است و مانعی برای لمس صفحه نمایش نمی شود.

شاید بهترین قسمت در مورد این قاب محافظ لولا باشد. بین دو تکه قاب Tough Armor یک قطعه پلاستیکی نازک وجود دارد که به داخل و خارج نیمه پایینی بدنه می‌چرخد. پلاستیک به اندازه‌ای انعطاف‌پذیر است که به راحتی در قطعه دیگر خم می‌شود، اما در صورت افتادن، قطعاً محافظت در برابر لولا را ارائه می‌کند.

با قاب Tough Armor نوارهای چسب از پیش نصب شده ای ارائه می شود که به Flip 4 شما کمک می کند در قاب باقی بماند. بدون آن، تلفن هر چند وقت یکبار کمی بیرون می خورد که به مرور زمان بسیار آزاردهنده می شود.

به طور کلی، قاب Spigen Tough Armor بهترین کیفی است که توانسته ایم از آن استفاده کنیم. این یکی از مواردی است که به شدت به کاربران توصیه می شود، با توجه به اینکه بسیار حجیم نیست، اما محافظت بسیار مورد نیاز را اضافه می کند و در حین انجام آن براق به نظر می رسد. Spigen Tough Armor با قیمت 69.99 دلار عرضه می شود که ارزان نیست، اما ارزش آن را دارد.

مطالب پیشنهادی  آپدیت ماه سپتامبر اندروید 13 پیکسل پنج مشکل را برطرف می کند

اسپیگن ایر اسکین

اگر به دنبال چیزی بسیار نازک و آسان برای روشن و خاموش کردن هستید، ممکن است بخواهید به Spigen Air Skin نگاهی بیاندازید. نسخه های رنگی نیز با نوارهای چسبی عرضه می شوند، اگرچه نسخه شفاف دارای برخی تکه های به خوبی پنهان شده است که از ظاهر آن کم نمی کند.

اول از همه، Air Skin به اندازه Tough Armor که یک امر مسلم است، محافظت نمی کند. علاوه بر این و بدون آزمایش خودمان، این کیس احساس می‌کند که می‌تواند آسیب زیادی را تحمل کند. اگر مستعد افتادن دستگاه‌ها هستید، با چیز کمی سنگین‌تر بروید. Air Skin بیشتر شبیه یک روش ضد خش برای Z Flip 4 است.

اگر این چیزی است که می خواهید، Air Skin این کار را به خوبی انجام می دهد. این کیس بسیار مینیمال است و در دست احساس خوبی دارد زیرا حجم زیادی را افزایش نمی دهد. تکه‌ها و نوارهای چسب کمک می‌کنند کیس در جای خود بماند، بنابراین من هرگز مشکلی با لیز خوردن Flip 4 نداشتم.

از آنجایی که Air Skin حداقل است، شما اصلاً محافظ لولا را مشاهده نخواهید کرد، بنابراین هنگام استفاده از آن باید از آن آگاه باشید. غیر از این، Air Skin یک قاب محکم است که به دستگاه شما حجیم نمی‌کند و آن را از خط و خش در امان نگه می‌دارد.

دارم شروع به گرفتن میکنم

درست به نام خود، قاب گریپ کار خوبی را انجام می دهد و مقداری اصطکاک بین دستگاه و دست شما ایجاد می کند. در کنار بدنه قاب‌های کوچک سه نقطه‌ای قرار دارند که قرار است هنگام نگه‌داشتن Flip 4 مقداری چسبندگی را اضافه کنند. در آزمایش ما، گیره‌ها کمی اصطکاک ایجاد می‌کنند، هرچند زمانی که برای اولین بار از کیس استفاده می‌کنید ممکن است کمی باشد. تیز دور لبه ها امیدوارم بعد از مدتی این بند ها کمی جمع شوند.

بریدگی‌هایی که دکمه‌ها قرار دارند به خوبی انجام شده‌اند، با دکمه‌های تنظیم صدا که لمسی و بسیار ضربه‌ای هستند، که این همان چیزی است که شما می‌خواهید. در زیر آن ها، بریدگی دکمه پاور عریض است و به اندازه کافی اثر انگشت شما را اسکن می کند.

در داخل، کیف گریپ از Incipio دارای چند میله چسبنده است که به صورت افقی اجرا می شوند. مانند سایر موارد، آن ها به Flip 4 کمک می کنند در جای خود باقی بماند. Incipio از چیزی که آن را «استرات‌های ضربه‌ای» می‌نامد استفاده می‌کند که مانند فنرها در دستگاه عمل می‌کنند، که مقداری انرژی جنبشی برای کاهش نیروی ضربه در هنگام سقوط دستگاه شما اعمال می‌کنند.

اگر مجبور شدم فقط با چند مورد تست را رها کنم، این یکی از مواردی است که با آن انجام می دهم. Incipio سابقه خوبی در قاب ها دارد و به نظر می رسد قاب گریپ برای Flip 4 از نظر دوام تفاوتی نداشته باشد.

مطالب پیشنهادی  معرفی بهترین سایت سئو خارجی و لینک بیلدینگ

قاب Grip با قیمت 69.99 دلار عرضه می شود، اگرچه با توجه به ساخت خوب و عدم حجم زیاد آن به دستگاه می ارزد. این یکی از مواردی است که من با کاهش تقریبا 70 دلار مشکلی ندارم.

سری Casetify Impact

به طور کلی، می توانید بین محافظ خوب و یک پوسته بیرونی ملایم یا خسته کننده یکی را انتخاب کنید، یا می توانید با یک قاب پر جنب و جوش و بدون محافظ واقعی استفاده کنید. خوب، دختر را از تبلیغات قدیمی ال پاسو راهنمایی کنید زیرا Casetify هر دو را ارائه می دهد.

سری Impact Casetify ترکیب خوبی بین یک قاب پر جنب و جوش و محافظ عالی است. خود کیس از یک ماده ژل مانند ساخته شده است که در دست احساس خوبی دارد، اما در برابر چند قطره خوب مقاومت می کند. با این کار کمی حجم بیشتری به کیس اضافه می شود، بنابراین به نوعی آن احساس حداقلی را از دست می دهد.

چیزی که متوجه شدم فضای کمی باقی مانده برای حسگر اثر انگشت بود. خود قاب به نوعی مانع می شود و اگر انگشت شست شما کوچکتر از حد متوسط ​​نباشد، خواندن سریع اثر انگشت دشوار است. دکمه های بالای آن زیبا و کلیک هستند، بنابراین هیچ مشکلی وجود ندارد.

مانند اکثر موارد، هیچ گونه محافظ لولا را مشاهده نخواهید کرد. علاوه بر این، بقیه دستگاه به خوبی محافظت می شود. بریدگی نمایشگر بیرونی لبه دوربین علامت تجاری Casetify را با لوگو در دو طرف به نمایش می گذارد. من مورد “اسمایل های اسیدی” را دریافت کردم، اگرچه به معنای واقعی کلمه صدها طرح برای انتخاب وجود دارد، بنابراین شکی نیست که یکی را که دوست دارید پیدا خواهید کرد.

به طور کلی، سری Casetify Impact یک کیس خوب با یک پوسته محافظت شده می سازد. می توانید یکی از Casetify را با قیمت 72 دلار خریداری کنید.

سری Otterbox Thin Flex

اگر در وسط چیزی مانند Spigen Tough Armor و قاب Air Skin گیر کرده اید، ممکن است بخواهید قاب Thin Flex را از Otterbox بررسی کنید. قاب Thin Flex یک حد وسط عالی است زیرا محافظت بهینه ای را ارائه می دهد که Otterbox به آن شناخته شده است، در حالی که حداقل حجم را به Z Flip 4 نازک اضافه می کند.

بریدگی ها به خوبی قرار گرفته اند، اگرچه قاب Thin Flex لمسی ترین دکمه های تنظیم صدا را ارائه نمی دهد. تحت آن، حسگر اثرانگشت و دکمه پاور فضای زیادی برای تنفس داده می شود. چیزی که برجسته است، پخ اضافه شده در قسمت پایین قاب است به طوری که وقتی کیس بسته است، همچنان می توانید به راحتی به دکمه پاور دسترسی داشته باشید.

علاوه بر این، Thin Flex نسبتاً ساده است. در دست احساس خوبی دارد و محافظت زیادی را ارائه می دهد. این کیس با قیمت 49.95 دلار و در نسخه ضد میکروبی نیز عرضه می شود.

تذکرات ارجمند

از میان سازندگانی که در این بهترین سری معرفی کرده‌ایم، چند مورد وجود دارد که امتحان کرده‌ایم که کاملاً در دسته «بهترین» قرار نمی‌گیرند. در اینجا چند مورد افتخارآمیز ذکر شده است که فکر می کنیم ارزش بررسی را دارد اما بهترین انتظارات ما را برآورده نمی کند.

مطالب پیشنهادی  نحوه فهرست کردن بسته های پایتون نصب شده (با/بدون پیپ)

سری Otterbox Symmetry

Otterbox به خاطر قاب‌های فوق‌محافظ ضخیم معروف است که می‌تواند ضربه‌ای را از خودرو بگیرد و همچنان از دستگاه درون آن محافظت کند. این کم و بیش همان چیزی است که مورد سری Symmetry است. این یک قاب ضخیم است که محافظت باورنکردنی را حتی در اطراف لولا ارائه می دهد. اما موضوع در همین جاست.

مانند قاب Tough Armor اسپیگن، قاب Symmetry از Otterbox دارای یک تکه پلاستیک است که روی لولا Z Flip 4 می لغزد. متأسفانه، پلاستیکی که از لولا محافظت می کند بسیار ضخیم است. چیزی که در نهایت اتفاق می‌افتد این است که قطعه پلاستیکی در واقع قاب Z Flip 4 را فشار می‌دهد. تقریباً هشت بار از ده بار این اتفاق می‌افتد، و بستن دهانه Flip 4 از حالت بسته به تنظیم مجدد قاب ختم می‌شود.

در حالی که محافظتی که این کیس ارائه می دهد بسیار عالی است، این موضوع بسیار زیاد است که این کیس یکی از توصیه های ما باشد، به خصوص با قیمت 69.95 دلار.

انگشتر نازک اسپیگن

هر دو کیس ساخته شده توسط اسپیگن در این بهترین جمع بندی کیف Z Flip 4 توصیه شده اند و انتظارات ما را برآورده می کنند. حلقه نازک هم همینطور است، با این حال، برای همه مناسب نیست. کیس خود بسیار شبیه به Air Skin است، با این تفاوت که t دارای یک حلقه در پشت برای گرفتن بهتر است.

این چند مزیت دارد، یکی از آنها این است که پلاستیکی که حلقه را روی آن نگه می دارد به عنوان محافظ لولا عمل می کند. علاوه بر این، هنگام استفاده از دستگاه باید چیزی را نگه دارید تا از دست شما خارج نشود.

علاوه بر این، واقعاً احساس می‌شود که حلقه بیشتر اوقات مانع می‌شود. برای اضافه کردن، حلقه فلزی می‌تواند بلند باشد و هر بار که گوشی را زمین می‌گذارم متوجه می‌شوم که صدای “زنگ” سنگینی می‌شنوم. البته شاید حلقه برای من نباشد. اگر ایده حلقه روی قاب Air Skin خود را دوست دارید، ممکن است به حلقه نازک متناسب باشید. قیمت این کیس 64.99 دلار است.

به طور کلی، ما فقط توانسته‌ایم بخش کوچکی از کیس‌ها را آزمایش کنیم، اما از کیس‌های Z Flip 4 که آزمایش کرده‌ایم، از آنچه پیدا کرده‌ایم راضی هستیم. قاب محافظ Spigen Tough Armor با Incipio Grip در یک ثانیه نزدیک برای بهترین قاب Z Flip 4 بهترین تیک ما باقی مانده است. علاوه بر این، شما واقعاً نمی توانید با هیچ یک از کیف های با کیفیت Z Flip 4 که ذکر شد اشتباه کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد Galaxy Z Fold و Flip:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور