قلب تپنده جمهوری چک

جمهوری چک با پارک‌های ملی خیره‌کننده، شهرهای کوچک زیبا و قلعه‌های افسانه‌ای، در فهرست آرزوهای مسافران فرهنگی کنجکاو از سراسر جهان قرار دارد. بازدیدکنندگان از جشنواره‌های هنری کشور و سایت‌های میراث جهانی یونسکو لذت می‌برند – گنجینه‌ای که اکنون در دسترس کسانی است که نمی‌توانند شخصاً این سفر را انجام دهند.

The HeART of Czechia مجموعه دیجیتالی جدیدی در Google Arts & Culture است که هنر، معماری و طراحی باشکوه کشور را به نمایش می گذارد. 19 شریک ما – از جمله گالری ملی در پراگ، بنیاد موچا، موزه ملی، مرکز DOX برای هنرهای معاصر و ویلا توگندات – 80 داستان را مدیریت کرده‌اند. بینندگان می توانند بیش از 30 سایت نمای خیابان و 20 تصویر با وضوح فوق العاده بالا را پیدا کنند.

صحنه هنر را کشف کنید

آیا می‌خواهید درباره کوبیسم، جنبش هنری آوانگارد اوایل قرن بیستم بیشتر بدانید؟ یا شاید وارد مرکز داکس، بزرگترین مؤسسه مستقل با تمرکز بر هنر معاصر شوید؟ کشتی هوایی گالیور را از دست ندهید، ساختاری تخیلی برای رویدادهای فرهنگی و اکتشاف روزمره.

به کار تصویرگر و گرافیست مشهور قرن نوزدهم آلفونس موچا فکر کنید. با کار بزرگ او «حماسه اسلاو» که برای اولین بار با وضوح فوق‌العاده ثبت شده است، آشنا شوید، یا پوسترهای تئاتر شیک‌شده‌اش را با حضور سردسته مشهور فرانسوی سارا برنهارت مرور کنید.

همچنین نمایشگاهی از نقاش سوررئالیست ماری ÄŒermÃnová، معروف به Toyen وجود دارد. او یکی از مهمترین هنرمندان چک قرن بیستم بود و دنیای رویا، ناخودآگاه و خیال را به تصویر می کشید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  5 فینالیست Doodle ما برای Google مراقبت از خود را نشان می‌دهند