مرکز کشف دسترس‌پذیری برای همکاری باز است

آیا تا به حال لب خوانی میکی موس را امتحان کرده اید؟ من شش ساله قطعا انجام دادم، اما بدون موفقیت زیاد. اگرچه به رنگ‌ها، طنز بی‌نظیر و اکشن‌های بی‌پایان علاقه داشتم، اما آن را نفهمیدم. و به یک دلیل خوب — من از پنج سالگی عمیقاً ناشنوا بودم.

زمانی که نوجوان بودم، سرگرمی های رایج برای من معنای جدیدی پیدا کرد و زیرنویس ها برای پخش تلویزیونی استاندارد شدند. زیرنویس‌ها نه تنها آنچه را که گفته می‌شود، بلکه هر نویز مفید پس‌زمینه‌ای را که به تقویت طرح کمک می‌کند، مانند [dramatic music] برای ایجاد تنش، یا الف [loud explosion] خارج از دوربین که به توضیح اینکه چرا شخصیت اصلی کمی نگران به نظر می رسد کمک می کند. فرزندان من هنوز نمی توانند بخوانند، اما من از قبل می دانم که آنها عاشق خواهند شد [loud farting sound] که به نظر می رسد در برنامه های تلویزیونی پیش دبستانی بسیار دیده می شود!

یک مرکز کشف دسترسی جدید در بریتانیا

از بین بردن موانع دسترسی می تواند تأثیر زیادی بر زندگی روزمره داشته باشد. به عنوان مثال، من هر روز مجبور بودم برای دسترسی به مترجم زبان اشاره به دفتر مراجعه کنم. اما اکنون می‌توانم با استفاده از شرح‌های صوتی به متن در Google Meet در خانه کار کنم – یک پیشرفت معنادار برای یک مادر شاغل.

با الهام از تغییراتی مانند این، امروز Google یک مرکز کشف دسترس‌پذیری جدید را در لندن افتتاح می‌کند، فضایی که در آن مهندسان، محققان، تیم‌های محصول و شرکای ما می‌توانند انواع جدیدی از فناوری‌های قابل دسترس را بسازند تا موانع بیشتری را که افراد دارای معلولیت هر روز با آن‌ها روبرو می‌شوند از بین ببرند. .

مرکز کشف دسترس‌پذیری ما با مشورت شرکای محلی مانند مؤسسه ملی سلطنتی افراد نابینا، مؤسسه ملی سلطنتی برای افراد ناشنوا و همه می‌توانند، و گروه منابع داخلی ناتوانی اتحاد ناتوانی Google ساخته شده است. این کارگاهی برای تحقیق و توسعه محصول و فضایی برای همکاری، طراحی مشترک و یادگیری با جوامع دسترسی و معلولیت خواهد بود.

این اولین مرکز کشف دسترس‌پذیری ما در خارج از ایالات متحده است و بر اساس سال‌ها سرمایه‌گذاری و نوآوری ما در فناوری مفید است. با این حال، افتتاح آن تأییدی است که ما باید کارهای بیشتری انجام دهیم تا نیازهای همیشه در حال تغییر مردم را برآورده کنیم.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور