مشارکت های سراسری برای ایجاد مسیرهای شغلی برای همه تگزاسی ها

یک اقتصاد قوی به نیروی کار ماهر وابسته است. تگزاس یکی از سریع ترین اقتصادهای در حال رشد در آمریکا و نهمین اقتصاد بزرگ جهان را دارد. با 1 میلیون فرصت شغلی فعلی، تگزاس به طور منحصر به فردی برای توسعه راه حل های نیروی کار که نیازهای کارفرمایان و جویندگان کار با هر زمینه ای را برآورده می کند، موقعیت دارد.

تا سال 2030، بیش از 60 درصد مشاغل در تگزاس به مدرک تحصیلی فوق ثانویه مانند مدرک یا گواهینامه نیاز دارند، اما بیش از نیمی از تگزاسی ها فاقد مهارت های لازم برای انجام آنها هستند. این شکاف مهارتی بسیار فراتر از حالت ستاره تنها است. در سطح جهانی، 75 درصد از کارفرمایان کمبود استعداد و مشکل در استخدام را گزارش می‌کنند – عمدتاً به دلیل شکاف مهارت‌ها – که بالاترین سطح در 16 سال گذشته است.

تگزاس در حال انجام این چالش است. ساخت یک استعداد قوی تگزاس، برنامه راهبردی ایالت برای آموزش عالی، بر افزایش دستیابی به اعتبار و ارتقاء مهارت و مهارت مجدد کارگران تگزاس برای رفع نیازهای نیروی کار ایالت تمرکز دارد. این طرح هدفی را برای کمک به 60 درصد از تگزاسی‌های 25 تا 64 ساله تعیین می‌کند که تا سال 2030 مدرک، گواهینامه یا سایر مدارک تحصیلی با ارزش دریافت کنند.

برای کمک به دستیابی به این هدف بلندپروازانه، گوگل با دو تا از بزرگترین سیستم های آموزش عالی تگزاس یعنی سیستم های دانشگاه تگزاس و دانشگاه ایالتی تگزاس همکاری می کند تا گواهینامه های شغلی Google را با پتانسیل رسیدن به ده ها هزار نفر ارائه دهد. دانش آموزان در سراسر ایالت گواهینامه ها در برنامه های مقطع کارشناسی مدارس و پیشنهادات دانشگاهی که مکمل دوره های موجود هستند، با گزینه هایی برای دریافت اعتبار دانشگاه تعبیه می شود.

مطالب پیشنهادی  5 راه برای آوردن سال خرگوش با گوگل

کارمندان Google از تخصص خود برای توسعه گواهینامه های شغلی Google برای پشتیبانی از مهارت در زمینه های پرتقاضای تجزیه و تحلیل داده، بازاریابی دیجیتال و تجارت الکترونیک، پشتیبانی فناوری اطلاعات، اتوماسیون فناوری اطلاعات با پایتون، مدیریت پروژه و طراحی UX استفاده کردند. این گواهینامه ها را می توان در مدت سه تا شش ماه پس از تحصیل پاره وقت، بدون نیاز به مدرک یا تجربه تکمیل کرد. این برنامه شامل کنسرسیوم کارفرمایی متشکل از بیش از 150 شرکت – از جمله شرکت‌های مستقر در تگزاس مانند AT&T، Dell، و البته Google است – که متعهد هستند فارغ‌التحصیلان گواهی شغلی Google را برای نقش‌های ابتدایی مرتبط در نظر بگیرند. بیش از 100000 نفر از این برنامه در ایالات متحده فارغ التحصیل شده اند و 75 درصد از فارغ التحصیلان در طی شش ماه پس از تکمیل گواهی، پیشرفت در حرفه خود را گزارش کرده اند.

گواهینامه‌های شغلی Google همچنین در رجیستری اعتبار جدید تگزاس 2036 فهرست می‌شوند، پایگاه‌داده‌ای برای اعتبارنامه‌های تحصیلات تکمیلی که به تگزاسی‌ها کمک می‌کند برنامه‌های آموزشی و نیروی کار را پیدا کنند و به آنها دسترسی پیدا کنند. هرکسی در تگزاس می‌تواند در این پایگاه‌داده برای مدارک تحصیلی – از گواهی‌ها تا مدرک لیسانس – جستجو کند تا به آنها کمک کند دانش مورد نیاز برای مشاغل مورد تقاضا را به دست آورند.

به عنوان بخشی از برنامه Google Career Certificate، ما با رهبران مؤسسات آموزشی، سازمان‌های نیروی کار و کارفرمایان، به‌علاوه رهبران ایالتی و ملی و سازمان‌های اجتماعی کار می‌کنیم تا دسترسی به آموزش نیروی کار را افزایش دهیم که می‌تواند فرصت‌های اقتصادی را باز کند. این مشارکت ها به کاهش شکاف مهارت ها کمک می کند و به عنوان الگویی در سطح جهانی برای ارائه مهارت های مورد نیاز افراد برای یک شغل موفق عمل می کند.

مطالب پیشنهادی  راه حل های جدید مدیریت دارایی و ایجاد تبلیغات ویدیویی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آوردن گواهینامه های شغلی Google به مؤسسه آموزشی خود، از آن بازدید کنید grow.google/edu.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور