Tether بیش از ارزهای FIAT خارج از کشور ارز رمزنگاری شده نیست

عکس پروفایل نویسنده

@نامبیاموراترهول نامبیامورات

من به شرکت های B2B SaaS و fintech کمک می کنم تا با محتوای جذاب منجر به پیشبرد شوند.

حداقل می توان گفت Tether (USDT) یک پایدار بحث برانگیز است. Tether که درگیر چندین حادثه شده است – مهمترین مورد مربوط به ذخایر آن – به نحوی توانسته است پا برجا بماند. و حتی تبدیل به پرکاربردترین پایدار کوین در بازار شوید.

حتی یک سال پیش ، سرمایه گذاران و تحلیل گران نمی توانستند موقعیت فعلی Tether را پیش بینی کنند. حتی برخی معتقدند که Tether از نظر محدودیت بازار (اتریوم) قرار است از Ethereum (ETH) پیشی بگیرد در حال حاضر XRP را پشت سر گذاشت) اگرچه ، به عنوان یک پایدار بیت کوین ، محدودیت بازار آن به اندازه عاملی مانند Ethereum قابل توجه نیست.

این مسیری طولانی را طی کرده و کمی تلاش کرده است تا جایگاه خود را در نظر جامعه بهبود بخشد. با این حال ، از بسیاری جهات همچنان بحث برانگیز است. به نظر می رسد که Tether به یک روش یا روش دیگر مشکل پیدا می کند.

برجسته ترین انتقادها در چند وقت اخیر مربوط به عدم تمرکز یا عدم وجود Tether است. همانطور که خواهیم دید ، Tether اقدامات مختلفی انجام داده است که اخلاق تمرکززدایی را زیر سوال می برد. این بازاری است که از ایده دموکراتیک و غیرمتمرکز بودن ساخته شده است. برخی از اقدامات اخیر Tether ، یادآور همان مشکلات دیجیتالی است …