گفتن داستان های قدرتمند آفریقایی از طریق رنگ

فرهنگ آفریقایی شاد، رسا و زنده است و ذاتاً با رنگ پیوند دارد – از ترکیب سایه های رهایی گرفته تا رنگ های تداعی کننده خوش بینی، رنگ به عنوان یک زبان ناگفته پذیرفته می شود. ما به‌عنوان آفریقایی‌ها، با یک پالت پر جنب و جوش و هدیه برای داستان‌گویی، داستان‌های قدرتمندی را از طریق رنگ تعریف می‌کنیم، و این پدیده منحصربه‌فرد است که منجر به توسعه پروژه «رنگ‌های آفریقا» شد. این ابتکار بلندپروازانه داستان هایی از آفریقا توسط آفریقایی ها را به اشتراک می گذارد.

Design Indaba با Google Arts & Culture در این پروژه کاملاً جدید و بین قاره‌ای همکاری کرد. برای بیان داستان کامل چنین قاره متنوعی، ما به 60 خلاق آفریقایی نزدیک شدیم و از هر یک از آنها خواستیم اثری منحصر به فرد بسازند که کشور خود را از طریق نماد رنگ ها به تصویر می کشد.

در همان زمان ما پرسیدیم آفریقایی بودن برای آنها چه معنایی دارد. آثار و افکار به دست آمده بینش های شخصی را در مورد تجربیات زندگی آفریقایی ارائه می دهد و کالویدوسکوپ همیشه در حال تکامل را که قاره آفریقا است، اضافه می کند.

داستان‌های هر خلاق در یک ملیله رنگارنگ بافته شده است که در Google Arts & Culture موجود است. و این نمایشگاه سفارشی و آنلاین به تجربه هنرمندان کشورشان و همچنین پیمایش در پیچیدگی های زندگی به عنوان یک آفریقایی می پردازد. علاوه بر نمایشگاه‌ها، می‌توانید برای کشف و جمع‌آوری رنگ‌های آفریقا، کالیدوسکوپ را بچرخانید. کشورهای مختلف را تجربه کنید و با نگاه هنرمندان محلی در آفریقا سفر کنید.

هر اثر یک تجربه شخصی و کاملا منحصر به فرد از یک کشور است. در ادامه با برخی از رنگ های آفریقا آشنا شوید: