هزینه تلگرام پریمیوم 4.99 دلار در ماه است

تلگرام پس از سال ها کاملا رایگان بودن، به طور رسمی پیشنهاد Premium خود را با برچسب قیمت 5 دلار در ماه عرضه می کند.

Telegram Premium اولین راه پولی برای استفاده از تلگرام است و مبتنی بر ارائه ویژگی‌های جدیدی است که کاربران رایگان به آن دسترسی ندارند. هزینه سرویس ارتقا یافته 4.99 دلار در ماه در ایالات متحده است.

با شروع ویژگی‌هایی که کاربرد تلگرام را تقویت می‌کنند، اشتراک پولی محدودیت‌ها را دو برابر می‌کند، سرعت دانلود را افزایش می‌دهد و امکان فایل‌های بزرگ‌تر را فراهم می‌کند. مشترکین پریمیوم می توانند فایل هایی با حجم حداکثر 4 گیگابایت را آپلود و به اشتراک بگذارند. این فایل ها همچنین می توانند با کاربران به اشتراک گذاشته شوند بدون حق بیمه.

محدودیت‌های جدید تحت اشتراک Premium شامل پیوستن به 1000 گروه/کانال، پین کردن حداکثر 10 چت در لیست اصلی، دریافت حداکثر 20 پیوند شخصی‌سازی شده “t.me” و ذخیره حداکثر 400 فایل GIF در ویژگی “GIFهای مورد علاقه” است. . حداکثر 10 برچسب را می توان در بخش “برچسب های مورد علاقه” نیز ذخیره کرد.

با عضویت در Telegram Premium، کاربران محدودیت‌های دو برابری، آپلود فایل‌های 4 گیگابایتی، دانلود سریع‌تر، استیکرها و واکنش‌های انحصاری، بهبود مدیریت چت و بسیاری موارد دیگر را باز می‌کنند. در عین حال، تمام ویژگی‌های موجود که کاربران برای نزدیک به یک دهه انتظار داشته‌اند و به آن‌ها تکیه می‌کنند رایگان باقی می‌مانند.

یکی از ویژگی‌های بالقوه قدرتمند Telegram Premium این است که برنامه به طور خودکار پیام‌های صوتی را با خواندن متن رونویسی کند.

در جنبه سرگرم کننده پیشنهاد پولی، دسته ای از برچسب های انحصاری وجود دارد و بسیاری از آنها از انیمیشن های تمام صفحه بزرگ پشتیبانی می کنند. همچنین واکنش‌های پیام منحصربه‌فرد، عکس‌های نمایه متحرک، آیکون‌های برنامه‌های ویژه و بدون تبلیغات در کانال‌های عمومی وجود دارد.

همچنین قابلیت مرتب‌سازی چت‌ها در پوشه‌ها وجود دارد که با شکوه به نظر می‌رسد.

نکته کلیدی که در تلگرام پریمیوم باید به خاطر بسپارید این است که کاربران رایگان چیزی را از دست نمی دهند. همه ویژگی‌های موجود طبق معمول کار می‌کنند و تلگرام به افزودن امکانات جدید ادامه می‌دهد. آخرین به‌روزرسانی‌ها برای همه کاربران شامل درخواست برای پیوستن به گروه‌های عمومی، نشان‌های تأیید شده برای گروه‌ها و کانال‌ها، بهبود ربات‌ها، پیش‌نمایش بهتر چت در اندروید، ذخیره خودکار رسانه در Android و اشتراک‌گذاری بهتر در iOS است.

تلگرام در کنار جزئیات پیشنهاد پولی خود، از این فرصت استفاده کرده و اعلام کرده که ۷۰۰ میلیون کاربر فعال دارد. Premium با نسخه 8.8.1 تلگرام در اندروید در دسترس است و به تدریج برای همه عرضه می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد پیام رسانی:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور