Telegram Premium در ژوئن 2022 وارد بازار خواهد شد

پلتفرم پیام‌رسان تلگرام همیشه رایگان بوده است، اما برخی افشاگری‌های اخیر به وضوح نشان داده‌اند که تغییر خواهد کرد. امروز، موسس تلگرام رسما اعلام کرد که «تلگرام پریمیوم» در اواخر این ماه عرضه می‌شود و این موضوع برای این پلتفرم چه معنایی خواهد داشت.

پاول دوروف موسس این پلتفرم در پیامی در تلگرام تایید کرد که یک پیشنهاد مبتنی بر اشتراک در اواخر این ماه ارائه خواهد شد. او می‌گوید پیشنهاد جدید پولی «بالاتر از آنچه تلگرام در حال حاضر ارائه می‌کند» خواهد بود.

بیشتر چیزی که باعث تصمیم گیری برای معرفی Telegram Premium شد، خواسته های بزرگترین طرفداران این پلتفرم بود. دوروف توضیح می دهد:

پس از کمی فکر کردن، متوجه شدیم که تنها راه برای اینکه می‌توانیم به طرفداران سخت‌گیرمان اجازه دهیم در عین رایگان نگه‌داشتن ویژگی‌های موجود، بیشتر دریافت کنند، این است که این محدودیت‌های افزایش‌یافته را به گزینه‌ای پولی تبدیل کنیم. به همین دلیل است که در این ماه Telegram Premium را معرفی خواهیم کرد، طرح اشتراکی که به هر کسی اجازه می‌دهد ویژگی‌ها، سرعت و منابع اضافی را به دست آورد. همچنین به کاربران امکان می دهد از تلگرام پشتیبانی کنند و به باشگاهی بپیوندند که ابتدا ویژگی های جدید را دریافت می کند.

خبر خوب اینجاست که تلگرام پریمیوم است نمی خواهد تجربه کاربران موجود از پلتفرم را تحت تاثیر قرار دهد. تلگرام رایگان خواهد ماند و کاربران رایگان حتی از کسانی که برای Premium پرداخت می کنند نیز سود خواهند برد. فایل‌ها، رسانه‌ها و برچسب‌های ارسال شده توسط کاربران Premium برای کاربران رایگان نمایش داده می‌شوند و اندازه فایل‌های بسیار بزرگ یکی از امتیازات پیشنهادی است. واکنش‌های ممتازی که قبلاً در یک پیام استفاده می‌شوند نیز برای کاربران رایگانی که می‌خواهند از همان واکنش استفاده کنند، در دسترس قرار خواهند گرفت.

ماه گذشته، چند استیکر و واکنش هایی که بخشی از Telegram Premium خواهند بود مشاهده شد، اما پست امروز نحوه عملکرد آن ها برای کاربران رایگان را روشن می کند.

تلگرام هنوز هیچ دیدگاهی در مورد هزینه این سطح از خدمات پولی ارائه نکرده است، اما به نظر می رسد که به زودی متوجه خواهیم شد.

اطلاعات بیشتر در تلگرام:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: