تلگرام انیمیشن های اندروید را ردساین می کند، آیکون مضمون را اضافه می کند

تلگرام کاربران را تحت فشار قرار داده است تا Telegram Premium را امتحان کنند، تجربه ای با انبوهی از ویژگی های اضافی برای چت شما. اکنون، دو ویژگی جدید راه خود را به کاربران تلگرام پریمیوم باز کرده است، از جمله یک منوی بی پایان از ایموجی های واکنش بی نهایت، و همچنین وضعیت های جدید ایموجی برای پروفایل شما. علاوه بر این، اکنون شاهد یک نماد جدید تلگرام برای اندروید و همچنین انیمیشن های بهبود یافته هستیم.

در آخرین به‌روزرسانی، تلگرام یک ویژگی رایگان را برای همه کاربران بهبود بخشیده است – این اضافه شدن شامل گنجاندن چندین ایموجی جدید در پنل واکنش بود. Reactions شکلک‌هایی هستند که می‌توانید پیام‌ها را با آن برچسب‌گذاری کنید که کمی به پیام‌های دریافتی جذابیت می‌بخشد. Reactions اگرچه یک ویژگی جدید نیست، اما با آن به‌روزرسانی تا حدودی تغییر چهره پیدا کرد.

با این حال، برای کاربران پریمیوم، تلگرام در حال گسترش منوی واکنش ایموجی به ظاهر بی پایان است. تلگرام آن را «واکنش‌های بی‌نهایت» می‌نامد، و شما از نظر تئوری می‌توانید ساعت‌ها در میان هزاران واکنش ایموجی موجود پیمایش کنید.

کاربران ممتاز همچنین توانایی انتخاب حداکثر سه واکنش مختلف در هر پیام را دارند. کاربران رایگان یک دکمه کشویی را در زیر تب واکنش ها می بینند، اگرچه فقط مقدار محدودی برای انتخاب وجود خواهد داشت. با این حال، می‌توانید تمام شکلک‌هایی را که می‌توانید استفاده کنید، در یک بخش قفل شده ببینید.

دومین آپدیت بزرگ اضافه شدن وضعیت های ایموجی است که در کنار نام یک کاربر Premium در تلگرام ظاهر می شود. کاربران در صورت تمایل می توانند آنها را برای مدت زمان مشخصی تنظیم کنند و می توانند از میان هزاران ایموجی متحرک سفارشی تلگرام انتخاب کنند.

علاوه بر واکنش‌ها و وضعیت‌های شکلک‌های بی‌نهایت، تلگرام چند بهبود کیفیت زندگی را نیز اضافه کرد، مانند پیوندهای نام کاربری جدید برای یافتن آسان دوستان. قالب جدید خواهد بود [username].t.me. ارسال پیوند خود به شخصی به او امکان می دهد حساب شما را ببیند.

علاوه بر این، اکنون می‌توانید تغییر دهید که کدام بارگیری‌ها در اندروید اول به پایان می‌رسند، به شرطی که چندین مورد را همزمان دانلود کنید. می‌توانید روی نماد مدیریت دانلودها در بالا ضربه بزنید و آن‌ها را جابه‌جا کنید تا اولویت بندی کنید که کدام یک اول تمام می‌شود. با این کار، باز و بسته شدن رسانه ظاهری جدید و روان‌تر در اندروید پیدا می‌کند.

آخرین تغییر بزرگی که برای آن هیجان زده ایم، انتشار آیکون رسمی تلگرام برای اندروید است. روشن کردن آیکون‌های مضمون برای اندروید، Material You را به سطح جدیدی می‌آورد. این نماد بسته به رنگ قالب شما تغییر می کند و با سایر برنامه های رسمی پشتیبانی شده در ظاهری یکنواخت مطابقت خواهد داشت.

این به‌روزرسانی جدید تلگرام با واکنش‌ها و وضعیت‌های شکلک‌های بی‌نهایت هم‌اکنون در فروشگاه Google Play منتشر می‌شود و باید برای همه، از جمله کاربران رایگان، در دسترس باشد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: