TekPon خدمات بازاریابی “رایگان” 1.5 میلیون دلاری را به شرکت های نرم افزاری تازه راه اندازی شده ارائه می دهد

عکس پروفایل نویسنده

@alexcogneveCogneve، INC.

یک شرکت تولید سرب نرم افزار

همانطور که در عصر دیجیتال زندگی می کنیم ، همه چیز در یک جهت خاص بسیار سریع پیش می رود. فناوری به ما این امکان را داده بود که از راه دور کارهای زیادی را انجام دهیم که قبلاً نمی توانستیم انجام دهیم و نحوه عملکرد مشاغل را تغییر داد.

بنابراین ، می توانیم مشاهده کنیم که تقاضا برای ابزار و محصولات نرم افزاری هر روز همچنان در حال افزایش است. آنها به تکامل و نزدیک شدن به مصرف کننده و کمک به راحتی کار مردم کمک می کنند ، اکنون بیش از هر زمان دیگری ، زیرا کار در خانه به بیانیه ای تبدیل شده است.

با بسیاری از شرکت های فناوری در بازار ، TekPon در حال تبدیل شدن به یک بازیگر آینده دار است که تمایل واقعی به تغییر نحوه خرید و مصرف نرم افزار دارد. مأموریت این شرکت این است که با کمک به هر کسب و کار و مقیاس شروع به کار ، ارزش واقعی را برای جامعه به ارمغان بیاورد و رویکرد متفاوتی نسبت به مشتری یا مشتری خود ایجاد کند.

Tekpon یک دائرlopالمعارف نرم افزاری است ، برای هر کسی که کم و بیش از تأثیر چشمگیر نرم افزارهای مفید در زندگی شخصی یا تجاری خود می فهمد ، باز است. ایده این شرکت در اواسط همه گیر جهانی آغاز شد ، بر اساس اینکه چگونه آنها می توانند به جهان و مردم آن کمک کنند تا به فناوری ، به ویژه ابزارها و محصولات نرم افزاری کمک کنند که می توانند با پیشرفت بهتر ، سریعتر کار ما را بهبود بخشند.

این شرکت مانند یک تجمع کننده …

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  نحوه تنظیم تحویل مداوم با استفاده از Heroku Flow